HIT! 🇲🇾 Scoot - Malajsie - levné letenky Penang z Berlína (zpáteční) 9.790,- Kč

HIT! Scoot - Malajsie - levné letenky Penang z Berlína (zpátenčí) 9.790,- Kč
Rezervace letenky

Singapurská lowcost letecká společnost Scoot stále nepřestává překvapovat! Takové ceny jako nasadila do asijských dlouho zapovězených destinací nemají obdoby. Dnes jsou to nové akční lety do malajsijského města, které jsme si představili naposledy v říjnu 2019. Jsou tu levné letenky do Penang z Berlína jen za 9.790,- kč!

Scoot aerolines je králem dálkových letů a to nejen do Asie. Poslední pecka byla letenky do Austrálie pod patnáct tisíc, taky slušný milník. Tip na akční lety do Penang se tady objevují po více než dvou letech. Tohle by si nechal utéct jen blázen!

Kdy vyrazit? Z německého Berlína nám to levně letí do Penang se Scoot Airlines od druhé poloviny letošního roku. Konkrétně počítejte s cestovním obdobím mezi 12. zářím 2022 až 27. říjnem 2022.

Jak se dostat do Berlína? Denní spojení za pár korun nabízejí České Dráhy. Samotný let do Malajsie vede přes Singapur, kde může být delší čekání u přestupu (podle zvoleného datumu a času). Přílety jsou na letiště Penang (PEN) Penang airport - Malajsie.

Dopravce: Scoot

TIP: Letecká společnost Scoot má teď pod 10 tisíc i letenky do Kuala Lumpur. Odkaz na kalendář uvidíte na stránce levné letenky do Malajsie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.