Doprodej! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (tam i zpět) 12.490,- Kč

Doprodej! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (tam i zpět) 12.490,- Kč
Rezervace letenky

Zanzibar? To je jeden z nejoblíbenějších ostrovů v Indickém oceánu, kam vyráží stále více Čechů. Dnes bychom rádi zmínili výprodej letenek od letecké společnosti KLM s posledními volnými místy. Nizozemská aerolinka je teď s cenou nejníže. Za linku Vídeň - Zanzibar a zpět zaplatíme v doprodeji 12.490,- Kč.

Volných míst už je opravdu velmi poskromnu. Vybírat můžeme lety do Tanzánie od 3. dubna do 24. listopadu, kromě letních prázdnin a září. Přestupuje se pouze v Amsterdamu. Přílet je na Zanzibar (ZNZ) Kisauni aiport -Tanzanie.

Zavazadla: 3 zdarma (2 ks příruční zavazadla + 1 ks odbavené zavazadlo).

Dopravce: KLM

Tip: U tarifu od KLM je termínů skutečně málo. Co dělat, když volné místo už nenajdu? Naštěstí tu máme i další zajímavý tarif od Ethiopian Airlines. Odkaz výše.

Doporučujeme: Přehled všech akčních tarifů na Zanzibar

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.