Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 14.690 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 14.690 Kč
Rezervace letenky

Aerolinka Turkish Airlines v tomto roce přidává svojí třetí letošní verzi zpátečních letenek na Zanzibar. Po akčních letech z Katovic a Norimberku tu máme taky akční letenky na Zanzibar při odletu z Vídně. Obousměrná cesta je nyní v prodeji za 14.690 Kč, což z ní děla na této trase zdatnou konkurenci letecké společnosti Ethiopian Airlines.

Kdy s Turkish Airlines vyrazit na Zanzibar z Vídně?

Tato nová akce od Turkish Airlines do Tanzánie pokrývá období jara 2023 viz letenky Vídeň - Zanzibar a zpět za 14.690 Kč s odlety od 7. března do 27. června.

Jak se cestuje na Zanzibar?

Linka společnosti Turkish Airlines do Tanzánie je vedena po trase Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) - (ZNZ) Abeid Amani Karume airport. Čekání u přestupu je podle času a data letu 2 až 4 hodiny.

Na Zanzibar 4 zavazadla zdarma!

Nechcete doplácet za zavazadla? U Turkish Airlines to máte komplet! Bez jakéhokoliv doplatku přepravíme 4 zavazadla, z toho 2 palubní a 2 odbavená.

Jak je na tom konkurence?

Favoritem číslo 1 při cestě na Zanzibar o chlup zůstává letecká společnost Ethiopian Airlines. Jednak je ještě o 200 Kč levnější, ale to není hlavní věc. Důležitý aspekt je také to, že tato aerolinka má 4 hvězdičky a velmi bohatý servis už v ceně. V rámci hodnocení je na tom o malinko lépe než Turkish Airlines.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.