Doporučujeme! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Osaka z Budapešti ↔ 11.990 Kč

Doporučujeme! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Osaka z Budapešti ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Tak to je bomba! Týden zpátky tu bylo avízo o akční letence na japonský ostrov Honšú z Vídně od China Airlines za 15.490 Kč. Uplynulo pár dní a je tu alternativa, na které oproti té minulé ušetříme tři a půl tisíce. Jestli vám nevadí odlétat z Budapešti, mrkněte na obousměrné levné letenky Osaka za parádních 11.990 Kč. Autorem je China Eastern Airlines.

Kdy letět do Osaky jenom za 11.990 Kč?

V podstatě totožná jsou u obou aerolinek i dostupnost letů. Také čínská letecká společnost China Eastern Airlines cílí na jaro. Rezervovat si momentálně můžeme akční letenky do Osaky z Budapešti za 11.990 Kč na odlety od 16. dubna 2023. Cestovní období tarifu končí datem 20. června 2023.

Pomýšlíte nad rezervací? Pak berte na vědomí, že uvedené podmínky jsou platné pouze v reálném čase a za chvíli se mohou měnit. Buď se doprodají volná místa a nebo aerolinka stáhne akci z prodeje, popřípadě ji zdraží.

Jak poletím do japonské Osaky na ostrov Honšů?

Letím s aerolinkou China Eastern Airlines z letiště Ferenc Liszt International (BUD) v Budapešti na letiště Kansai International (KIX) v Osace, na ostrově Honšú v Japonsku. Celková délka letu bude zhruba 11 hodin.

China Eastern Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Šanghaji, která provozuje lety do mnoha destinací po celém světě. Na palubě bude nabídka jídel a nápojů, včetně možnosti objednat si speciální jídla pro osoby s alergiemi nebo omezeními stravy. Při letu budou k dispozici také různé zábavní programy a časopisy.

Při příletu na letiště Kansai International budu moci využít služeb jako jsou přestup na další let, vyzvednutí zavazadel a celkové orientace v prostorách letiště. Letiště Ferenc Liszt International v Budapešti je největší letiště v Maďarsku a nabízí celou řadu služeb, včetně bezplatné Wi-Fi sítě, restaurací a obchodů.

Náš tip

Pokud se chystáš na cestu na japonský ostrov Honšú, měl bys vědět, že kromě letecké společnosti China Eastern Airlines, k dnešku existují i další tři letecké spoje od Air China a China Airlines. Tyto aerolinky nabízejí prvotřídní služby, moderní letadla a komfortní cestování až na tvůj vysněný cíl.

Létání s Air China nebo China Airlines může být výbornou volbou pro ty, kdo hledají další možnosti při cestování do Japonska. Tato letecká spojení poskytují další varianty při výběru cestování a umožňují ti vybrat si tu nejvýhodnější variantu podle tvých požadavků a preferencí. Navíc, tyto aerolinky ti umožní prozkoumat další destinace v Asii, nejen na Honšú.

Věřím, že tyto informace ti pomohou při plánování tvé cesty na tento nádherný japonský ostrov. Další tipy na levné letenky do Japonska najdeš zde.

Akční letenky Osaka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.