Doporučujeme! Střední Amerika ✈ Belize - akční letenky do Belize City z Mnichova ↔ 11.990 Kč

Doporučujeme! Střední Amerika ✈ Belize - akční letenky do Belize City z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu druhá letošní pobídka na rezervaci výhodné letenky do Střední Ameriky. Po lednovém tipu jak cestovat levně na honduraský ostrov Roatán si dnes můžeme naplánovat levný let do Belize! Do země nás dostane tradiční, párkrát za rok dostupný kombinovaný akční tarif United Airlines a Lufthansy s letenkami do Belize City z Mnichova za 11.990 Kč.

Kdy letět do Belize za 11.990 Kč?

Cestovat do středoamerického Belize lze od 4. kvartálu letošního roku a cestovat se do taky v roce 2024. K dnešku máme dostupné levné letenky do Belize City z Mnichova s odlety od 12. října 2023 27. ledna 2024. Návraty z Belize od 7. listopadu do 2. února 2024.

Jak poletím do Belize?

Itinerář cesty do Střední Ameriky vypadá následovně: Odlety budou podnikány z letiště (MUC) Munich airport - Německo v podání Lufthansy s kterou poletíme k přestupu na londýnském letišti Heathrow (LHR) - Velká Británie. Zhruba za dvě hodiny nám letí navazující letadlo amerických aerolinek United Airlines k druhému přestupu na Houston (IAH) George Bush Intercontinental (USA), kde se zdržíme až 1 den. Poté už následuje finální let na Belize City (BZE) airport - Belize.

Náš tip

Zajímáte se obecně o cestování na středoamerický kontinent? Nedávno byla dostupná například i Guatemala za 11.790 Kč nebo Panama za 11.390 Kč. Vše podstatné zčekujete na stránce levné letenky do Střední Ameriky.

Akční letenky Belize

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.