Belize City

TIP! Delta Airlines - Střední Amerika - Karibik - levné letenky Belize City z Prahy 12.990,- kč

TIP! Delta Airlines - Střední Amerika - Karibik - levné letenky Belize City z Prahy 12.990,- kč

Další cestovatelská paráda na obzoru. Východní pobřeží Střední Ameriky s odletem z Česka jen za třináct tisíc korun, taková je výzva českým cestovatelům americké letecké společnosti Delta Airlines. Po více než půlroce se na trhu zase objevují zpáteční levné letenky do Belize z Prahy.

TIP! Air Canada - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! Air Canada - Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City (zpáteční) 9.990,- kč

K východnímu pobřeží Střední Ameriky se teď dá cestovat levný peníz a to nejen na palubě amerického dopravce United Airlines. Náš radar zachytil levné letenky do Belize. Atraktivní spoj společnosti Air Canada si koupíme už za 9.990,- kč včetně poplatků ve zpáteční lince, směřujícího do hlavního města Belize City.

Delta Airlines - Karibik - Belize - levné letenky Belize City z Prahy 12.990,- kč

akce letenky Belize - Belize City z Prahy

Střední Amerika na dohled! Aktuální levné letenky do Karibiku jsou rozšířeny o nový přírustek. Hodně žádaná linka z Prahy na ostrov Svatý Martin za třináct tisíc je doplněna pobídkou v podobě letenek do Belize. Tyto spoje za stejnou cenu vypravuje opět Delta Airlines za asistence KLM a letí se z Prahy! Odoláte Karibiku pro nezávislé dobrodruhy za tuto prima cenu?

Delta ⇆ Střední Amerika - Belize - levné letenky Belize City z Prahy (zpáteční) 12.990,- kč

akce letenky Belize - Belize City z Prahy - Střední Amerika

Převeďtě zálusk na výpravu do Střední Ameriky v realitu. Doporučujeme vzácné letenky do Belize. Díky akci americké Delty se teď dá letět do Belize za parádních 12.990,- kč. To není vše, odlety i návraty jsou z našeho hlavního letiště v Praze. Praha - Belize a zpět jen za 13 tisíc i s poplatky, to bylo po dlouhou dobu jen zbožné přání mnoha dobrodruhů.

American Airlines - levné letenky do Střední Ameriky 11.394,- kč

Jsou tu opět levné letenky do Střední Ameriky, tentokrát v trochu širším pojetí. Po včerejší megaakci na akční letenky do San Jose v Karibiku za 12.304,- kč i s poplatky (nepleťte si se San Jose v Kalifornii), která probíhá v plném proudu (najdete zde) vám ukážeme i další varianty levných letů.

Pakliže chceme do Karibiku, jsou tu zpáteční levné letenky Roatán, honduraský ostrov s odletem z Berlína za přitažlivých 11.394,- kč včetně tax a poplatků. Vybrat si taky můžete levné letenky do Belize City s cenou 12.708,- kč, nebo letenky do Guatemala City za 11.941,- kč, vše s odlety z Berlína.

Dostupnost letenek do Střední Ameriky: V první řadě je potřeba říct, že spoje jsou kombinací tarifů American Airways a německé Air Berlin, případně španělské Iberie. Termíny k rezervaci připadají pouze na měsíc březen. Rezervace lze provádět do 4. února.

Tip: I když to vypadá, že na objednání levné letenky máte dost času, nespoléhejte na to. S ohledem na atraktivnost tarifů se počet volných termínů zmenšuje bleskovým tempem, jako vždy se tedy vyplatí neotálet a rezervovat co nejdříve.

ostrov Roatán - Honduras 11.394,- kč rezervace

Belize City - Belize 12.078,- kč rezervace

Guatemala City - Guatemala 11.941,- kč rezervace

Delta Airlines - levné letenky do Střední Ameriky z Vídně od 11.619,- kč

Výhodné podmínky pro vycestování do Střední Ameriky aktuálně umožňuje americká aerolinka Delta Airlines. Velkou výhodou jsou odlety z Vídně, která je snadno dostupná pro kteréhokoliv obyvatele pocházejícího z ČR.

Nabídka skýtá několik možností rezervace levné letenky. Podívat se můžete hned do několika států Střední Ameriky. Zde je kompletní rozpis. Honduras a její hlavní město Tegucigalpa za 11.619,- kč. Kostarika - Liberia 12.168,- kč, San Jose 12.201,- kč, Guatemala - Guatemala City 12.242,- kč, Salvador - San Salvador 12.331,- kč, Belize - Belize City 12.372,- kč, Panama - Panama City 12.434,- kč a letenky Nikaragua  - Managua za 12.578,- kč.

Podmínky tarifu: Potřebujete tranzitní vízum, či platnou ESTA kartu. Jedná se o akční letenky platné již pouze pár dní (do 8. listopadu). Máximální délka stráveného pobytu ve zvolené destinaci s odletem z Vídně činí 1. měsíc. Tarif omezuje cestu s nejpozdějším odletem 31. března. Lety režiruje americká Delta Airlines.

Tip: Na následujících odkazech najdete příklady rezervace levné letenky Střední Amerika s odlety z Vídně jednotlivě pro každou zmíněnou destinaci. Příkladové letenky jsou vybrány na leden 2014. Budete-li chtít s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat na facebooku, nebo svůj dotaz napište do našeho diskusního fóra.

- rezervace levné letenky Tegucigalpa - Honduras 11.619,- kč

- rezervace levné letenky Liberia - Kostarika 12.168,- kč

- rezervace levné letenky San Jose - Kostarika 12.201,- kč

- rezervace levné letenky Guetamala City - Gutemala 12.242,- kč

- rezervace levné letenky San Salvador - Salvador 12.331,- kč

- rezervace levné letenky Belize City - Belize 12.372,- kč

- rezervace levné letenky Panama City - Panama 12.434,- kč

- rezervace levné letenky Managua - Nikaragua 12.578,- kč

Delta Air Lines - Belize - levné letenky Belize City 14.190,- kč

Nyní je tu nabídka na levné letenky do úchvatné exotické země. Země, kde můžete lenošit na pláži, sportovat, poznávat krásy jedinečné přírody a nebo objevovat tajemnou historii. Jsou tu levné letenky do Belize, magické místo pro relaxaci a bezstarostnou luxusní dovolenou, která vás při objednání přes cestovku výjde od 80 tisíc kč.

Vyberte si akční letenky do Belize City za bezvadnou jednotnou cenu 14.190,- kč včetně tax a poplatků s odletem z nedalekého Mnichova. Levné letenky do Belize je v této chvíli možné objednávat na léto až zimu. Jsou pro vás připraveny levné letenky do Belize City s výběrem z letového kalendáře obsahující volné vybrané dny (oranžově označené) od 26. srpna až do 31. ledna 2014.

Dostupnost jsme si řekli, nyní už zbývá doplnit si nějaké základní informace k letu. Aktuální levné letenky do Belize City spadají pod leteckého přepravce Delta Air Lines. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a příletem na Belize Intl Arpt, Belize City, Belize. Zpáteční lety probíhají na stejné trase, čili s návratem opět do Mnichova.

Tip: naskýtá se příležitost dopřát si velmi drahou dovolenou například za třetinu ceny. Stačí si individuálně objednat nynější levné letenky do Belize. Odlety jsou z německého Mnichova, do kterého se z ČR dopravíte rychle, snadno a hlavně levně nejen letecky. Akce je časově omezena a je předpoklad, že během pár dní již nebude vůbec, jednejte tedy rychle! Levné hotely v Belize hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Belize City (Belize)

American Airlines - levné letenky do Střední a Jižní Ameriky z Vídně od 12.154,- kč

Je tady další lákavá nabídka! Patříte mezi cestovatele, kteří touží objevovat krásy Jižní a Střední Ameriky, ale nechcou platit horentní sumy za předražené zájezdy s cestovkou? Pak využijte individuální letenkovou dopravu! Když víte jak letět, ušetříte majland! Něvěříte? Objednejte si levné letenky!

Například nyní přicházíme s lákavým tipem na levné letenky do několika státu v Jižní a Střední Americe v tarifu letecké společnosti American Airlines s odlety z výborně dostupné rakouské Vídně a návraty do německého Berlína.

Takže pojďme na to. Za cenu již od 12.154,- kč nyní zaplatíme za letenky do San Pedro Sula v Hondurasu, 12.614,- kč zaplatíme za letenky do San Jose v Kostarice, 12.805,- kč za letenky do Guatemala City v Guatemale, 12. 921,- kč za letenky do San Salvadoru v Salvadoru, 12.964,- kč za letenky do Belize City v Belize, 13.028,- kč za letenky do Panama City v Panamě a 13.178,- kč za letenky do Managua ve státě Nikaragua.

Podmínka těchto levných letů je platná ESTA karta, nebo standartní vízum ve vašem pase. Pro lepší orientaci si klikem na konkrétní odkazy zobrazíte výše zmíněné levné lety, včetně zobrazení ceny a termínu. Doporučujeme neváhat a zaknihovávat levné letenky ještě dnes.

Online rezervace levné letenky:

San Pedro Sula (Honduras) - 12.154,- kč

San Jose (Kostarika) - 12.614,- kč

Guatemala City (Guatemala) - 12.805,- kč

San Salvador (Salvador) - 12.921,- kč

Belize City (Belize) - 12.964,- kč

Panama City (Panama) - 13.028,- kč

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur