Poslední místa! 🇺🇸 Finnair / British Airways - USA - Kalifornie - levné letenky San Diego z Berlína (zpáteční) 9.490,- Kč

TIP! Finnair / British Airways - USA - Kalifornie - levné letenky San Diego z Berlína (zpáteční) 9.490,- Kč
Rezervace letenky

Je tady zcela nová pozvánka do americké Kalifornie. Když létáme do tohoto státu, je to obvykle do Los Angeles a San Francisca. Nyní tu máme i vyjímečnou nabídku na akční letenky San Diego. V lednu jsme po lete měli šanci letět z Vídně, teď díky Finnair a British Airways můžeme mít zpáteční letenky do San Diega z Berlína pod deset tisíc.

Minulé lety měly na starosti American Airlines a Finnair a British Airways. Nyní si vystačíme s dvěma posledně jmenovanými. Letenky San Diego s odlety z Berlína se prodávají jako dnešní novinka za 9.490,- Kč.

Dostupnost: Akční linka do Kalifornie je otevřena letům do San Diega od konce roku. Letět se dá v listopadu a prosinci při aktuální rezervaci. Termínů není zase tolik, ale při troše štěstí se dá volné místo ještě slušně vybrat.

Do Spojených států amerických (Kalifornie - San Diego) se odlétá z letiště Berlín Brandenburg (BER) s přestupem v Londýně - Heathrow (LHR). Do Londýna letíme s British, pa už s Finnair. Přílety San Diego (SAN) Lindbergh airport - USA. Stejné jsou i návraty ze San Diega.

Zavazadla: 2 příruční zdarma

TIP: Přehled nejlevnější letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.