Delta Airlines ⇆ USA: Kalifornie, Arizona - levné letenky San Diego, Phoenix 11.636,- kč

U zaoceánských letů zůstaneme i v dalším letenkovém tipu. Opět je určen náročnějším a hlavně flexibilním cestovatelům, protože se jedná o levné letenky ve stylu "rozhoduj se teď a nebo vůbec". Pouze dnes a zítra totiž máte příležitost objednat si s odletem z Amsterdamu obousměrné levné letenky do Kalifornie a také letenky do zřídkakdy levně dostupné Arizony.

Zaregovat včas se vyplatí! Jak do Arizony, tak i do Kalifornie je možné cestovat tam i zpět za jednotnou cenu 11.636,- kč i s poplatky. Tarif patří americkým aerolinkám Delta Airlines. Ptáte se, kam nam spoje přesně zavedou. Z Kalifornie to jsou levné letenky do San Diega. Letět levně do této destinace jsme mohli naposledy v dubnu a předtím až někdy loni v září. Arizonu zastupují levné letenky do Phoenixu.

Dostupnost: Zajímáji vás termíny, kdy se dostat levně do San Diega nebo Phoenixu? Tarif limituje odlety od 20. října do 12 prosince 2014. Strávit zde můžete maximálně 30 dní. Na rezervaci levné letenky do USA v tomto podání máte čas do 21. května. Kalendář není k dispozici. Je možné se však inspirovat ukázkovými lety (k nalezení pod odkazy na konci článku).

Do Amsterdamu se dá doletět několika způsoby. Z Prahy využijte například nízkonákladovku Easyjet. Poslední zajímavé letenky byly z Lipska. Zpáteční spoje jsme v březnu mohli objednávat v tarifu Darwin Airline za nějakých 1.600,- kč. Jak už přímořské kalifornské město San Diego, tak i hoenix ve státě Arizona je na poli levných letenek velmi málo, takže se na výprodej vyplatí zareagovat ihned.

⇆ San Diego - Kalifornie 11.636,- kč rezervace

⇆ Phoenix - Arizona 11.636,- kč rezervace

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.