Výprodej! Lufthansa ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Diego z Mnichova bez přestupu s 5* aerolinkou ↔ 11.790 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Diego z Mnichova bez přestupu s 5* aerolinkou  ↔ 11.790 Kč Kč
Rezervace letenky

Jsou tady třetí letošní akční letenky do kalifornského San Diega! V dubnu nás mile překvapil kombinovaný tarif Finnair a British Airways při odletu z Berlína. Momentálně to ovšem na všech frontách vyhrává německá pětihvězičková aerolinka Lufthansa. Mrkněte na obousměrné levné letenky San Diego s odletem z Mnichova za 11.790 Kč.

Kdy vyrazit do San Diega?

Lufthansa nabízí zpáteční letenky do San Diega při odletu z německého města Mnichov na období od 17. února 2022 do 23. května 2023. Pozor! Tyto letenky do Kalifornie jsou dostupné pouze ve výprodeji posledních volných míst.

Do San Diega s Lufthansou bez přestupu!

Do letadla sednete na letišti Mnichov - Munchen airport (MUC) a vystoupíme až na San Diego (SAN) Lindbergh airport - Kalifornie - Spojené státy americké. Do USA se tedy letí bez jakéhokoliv přestupování.

Kolik zavazadel sebou do San Diega?

Bez doplatku u tohoto tarifu dopravce Lufthansa máme jedno příruční zavazadlo. Ostatní se dá přikoupit v průběhu rezervace. Rozhodně je to lepší varianta, než to řešit až na letišti.

Tip redakce

Níže najdete další atraktivní lety do Ameriky.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.