TIP! Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Orlando z Vídně (tam a zpět) 8.790,- Kč

TIP! Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Orlando z Vídně (tam a zpět) 8.790,- Kč
Rezervace letenky

Když se řekne Florida, každý si vybaví hlavně Miami. Nyní se dá ale dostat levně i do jiných měst tohoto státu. Příkladem budiž Orlando, město zábavních parků, filmového studia Universal, nebo Kennedyho vesmírného střediska. Skoro po dvou letech se objevuje šance na rezervaci letenky Orlando z Vídně za 8.790,- Kč.

Je tomu tak, když jsme naposledy psali o levné letence do Orlanda, datoval se březen roku 2020. Nyní se dá na Floridu cestovat ještě o 600,- Kč levněji než v předminulém roce.

Dostupnost: Zpáteční letenky Orlando z Vídně pod 9 tisíc nám nyní v akci poskytuje kombinovaný tarif leteckých společností American Airlines, Finnair a British Airways. Naplánovat si můžeme cestu na Floridu v USA s odletem od 2. února 2022 a návraty do 29. června 2022.

Itinerář letu do USA: Odlety jsou z letiště Vídeň (VIE) s aerolinkou British Airways. Poté letíme do Londýna na letiště Heathrow (LHR). Odtud dále letíme do Chicaga (OHR) - letiště O'Hare na palubě Finnair. Poslední štace vede na letiště Orlando (MCO) Orlando airport - Florida - Spojené státy s leteckou společností American Airlines.

Zavazadla: 2 kusy příručních zdarma.

Další čerstvé tipy na výhodné cesty do Spojených států amerických najdete na stránce levné letenky do USA.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.