TIP! United Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky Orlando z Mnichova ↔ od 11.490 Kč

TIP! United Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky Orlando z Mnichova ↔ od 11.490 Kč
Rezervace letenky

V srdci Floridy leží město, kde se snění stává skutečností a kde každá ulice může skrývat dobrodružství. Od vzrušujících horských drah v zábavních parcích po idylické jezera, Orlando je kouzelným místem, které láká k nekonečným objevům. Nyní navíc s vzácnou akční letenkou do Orlanda z Mnichova od United Airlines ušetříme dost peněz.

Levné letenky Orlando v akci za 11.490 Kč

Taková akce se nerodí každý den, vždyť poslední tip na levné letenky Orlando má datum listopad 2022. Tehdy se daly bookovat letenky s odletem z Prahy za 17 tisíc. V nynější akci United Airlines to je o několik tisíc méně. Na rezervaci máte omezený čas, tak sebou hoďte. Tarif levné letenky Orlando se teď objednává na příští rok.

Dopravce: United Airlines

Cestovní období: 1. únor 2024 až 7. květen 2024

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

PřestupWashington (IAD) Washington Dulles Intl Spojené státy (USA)

Přílet: Orlando (MCO) Orlando Intl Arpt Spojené státy (USA)

Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (56cm x 35cm x 22cm)

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Orlando (MCO) můžete zvolit několik způsobů dopravy do centra města Orlando. Zde jsou možnosti seřazené podle ceny a doprovázené přibližnými časy dojíždění:

1. **Autobus Lynx**: Lynx je místní systém hromadné dopravy v Orlando. Můžete využít autobusovou linku č. 11 nebo č. 42, které vás přivedou do centra města. Cena jízdenky se pohybuje kolem 2 USD a doba cesty je přibližně 40-60 minut.

2. **Uber nebo Lyft**: Ridesharingové služby Uber a Lyft jsou široce dostupné v Orlando. Cena za cestu do centra města se liší v závislosti na aktuální poptávce, ale pohybuje se obvykle kolem 20-30 USD a doba jízdy je přibližně 20-30 minut.

3. **Taxi**: Taxislužby jsou dostupné před terminálem letiště. Cena do centra města se pohybuje kolem 35-50 USD a doba jízdy je přibližně 20-30 minut.

4. **Pronájem auta**: Pokud preferujete nezávislost, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu se liší podle typu vozu a společnosti, ale průměrně se pohybují kolem 30-50 USD za den. Doba jízdy do centra města je přibližně 20-30 minut.

5. **Airport Shuttle**: Některé hotely v Orlando nabízejí zdarma nebo za poplatek přepravu ze/na letiště pomocí hotelových shuttlebusů. Ceny a dostupnost závisí na konkrétním hotelu, takže si tuto možnost ověřte předem.

6. **Soukromý přepravce**: Existuje také možnost rezervovat předem soukromý přepravní služby, které vás odvezou přímo z letiště do vašeho cílového místa. Ceny se liší v závislosti na službě a vzdálenosti.

Výběr závisí na vašich preferencích ohledně ceny, pohodlí a doby dojíždění. Většina těchto možností je k dispozici 24 hodin denně, což usnadňuje cestování z letiště Orlando do centra města.

Co dělat v Orlandu?

Orlando na Floridě je známý svými zábavními parky a atrakcemi, ale nabízí také mnoho dalšího. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které můžete v Orlandu objevit:

1. **Walt Disney World**: Jedna z nejslavnějších atrakcí na světě, rozsáhlý resort Walt Disney World nabízí několik tematických parků, včetně Magic Kingdom, Epcot, Animal Kingdom a Hollywood Studios.

2. **Universal Orlando Resort**: Tento komplex parků zahrnuje Universal Studios Florida, Islands of Adventure a Volcano Bay, což je vodní park s exotickou atmosférou.

3. **SeaWorld Orlando**: Kromě fascinujících show s delfíny a kosatkami můžete v SeaWorldu objevit také různé druhy mořského života a atrakce.

4. **Gatorland**: Jeden z nejstarších zábavních parků v Orlandu, kde můžete pozorovat a dokonce se potkat s aligátory a krokodýly.

5. **Kennedy Space Center Visitor Complex**: Nachází se asi hodinu od Orlanda a nabízí fascinující pohled do historie a současnosti kosmických letů.

6. **Orlando Science Center**: Skvělé místo pro rodiny s dětmi, kde můžete objevit vědu skrze interaktivní expozice.

7. **The Mall at Millenia**: Pro milovníky nakupování je to luxusní nákupní centrum se širokou škálou butiků a restaurací.

8. **ICON Park**: Toto zábavní a zábavní místo nabízí obchody, restaurace, a nejvýraznější je Orlando Eye, obří ruské kolo.

9. **Harry P. Leu Gardens**: Krásné botanické zahrady nabízejí klidný únik z městského ruchu.

10. **Lake Eola Park**: Tento park se nachází uprostřed centra města a je ideálním místem pro procházky okolo jezera, plavby na lodičkách a pikniky.

11. **Dr. Phillips Center for the Performing Arts**: Pokud máte rádi umění, zkontrolujte, zda se v tomto moderním divadelním centru nekoná nějaká představení či koncerty.

12. **Orlando Museum of Art**: Nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a často hostí zajímavé výstavy.

13. **Ripley's Believe It or Not!**: Toto muzeum podivností je plné neobvyklých artefaktů a optických iluzí.

14. **I-Drive NASCAR Indoor Kart Racing**: Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, můžete závodit na rychlých go-kartech uvnitř.

15. **Boggy Creek Airboat Adventures**: Zážitek na vodním skútru v bažinách Floridy, kde můžete vidět divokou přírodu.

Orlando má mnoho co nabídnout všem věkovým kategoriím a zájmovým skupinám, ať už jste milovníci zábavy, kultury, přírody nebo historie.

Akční letenky Orlando

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.