TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - akční letenky Orlando z Prahy ↔ 16.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Florida - akční letenky Orlando z Prahy ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Nové spoje na Floridu teď můžeme nalézt u německé národní aerolinky Lufthansa! Do hledáčku si vzala americké město Orlando - hlavní metropoli okresu Orange County. Po půlroce se zrodily zpáteční akční letenky do Orlanda, tentokrát s odletem z Prahy. Cenovka je stanovena na 16.990 Kč. Z Česka tam v akci poletíme vůbec poprvé.

Kdy letět do Orlanda?

Letenky Orlando z Prahy od Lufthansy se teď dají koupit buď na závěr letoška a to konkrétně na poslední měsíc roku a nebo až do začátku jara - tedy přes celou zimu viz kalendář s daty od 2. prosince 2022 do 21. března 2023. Podmínky pro rezervaci platí v čase zveřejnění tipu.

Jak poletím do Orlanda?

Lufthansa sice letos přišla o jednu pomyslnou hvězdičku v hodnocení leteckých společností, stále ale patří mezi nadprůměr. Linka na Floridu je poměrně pohodová. Odlety z Prahy pak vedou přes Frankfurt, kde se přestupuje a ani se nečeká příliš dlouho. Konečná stanice je letiště (MCO) Orlando - Florida - Spojené státy americké (USA). Tarif je obousměrný - tedy včetně zpáteční cesty.

Doprava zavazadel do Orlanda

Aerolinka Lufthansa v rámci ekonomických akčních tarifů poskytuje dopravu jednoho palubního zavazadla zdarma (55x40x23 cm) do 8kg. K tomu také dopravu malé tašky (30x40x10 cm).

Náš tip

Zajímají vás nejžádanější letenky do Ameriky? Aktuálně je to například New York z Berlína jenom za 7.690 Kč, Las Vegas za 10.490 Kč, Seattle za 10.590, nebo Chicago za 10.790 Kč.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.