Arizona

Delta Airlines ⇆ USA - levné letenky Miami, Phoenix a San Francisco (zpáteční) - také na léto 11.104,- kč

akce letenky Spojené Státy Amerikcké (USA) - Florida, Arizona, KalifornieBalíček s levnými letenkami do Ameriky nám pod nos podstrčila americká Delta. Další konkurence spojům do New Yorku, Washingtonu a Bostonu? Nikoliv! Delta Airlines se nyní specializuje na Floridu, Arizonu a Kalifornii. Ceny za zpáteční letenky do Miami už za 11.104,- kč. Letenky Phoenix za 12.188,- kč a San Francisco ještě o tisícovku více.

Delta Airlines ⇆ USA - levné letenky Phoenix (zpáteční) 11.482,- kč

akce letenky Phoenix - Arizona - USAZachytili jste si aktuální vlnu levných letenek do Spojených Států Amerických? Boj aerolinií o zákazníky přináší své ovoce. Po Chicagu, Las Vegas a New Yorku se dočkávají i zájemci chtějíc cestovat do Arizony. Opět příznivá odletová destinace Milán nabízí za cenu 11.482,- kč variantu obousměrné levné letenky Phoenix na křídlech Delty.

United Airlines ⇆ USA (Arizona) - levné letenky Phoenix a zpět 8.889,-

V sítích nastražených na letenkový trh uvízla další pecka! Avšak už jen pár chvil máte jedinečnou příležitost letět po roce opět výhodně do největšího města americké Arizony. Na poslední chvíli avizujeme ještě pro ty, kdo nestihli zaznamenat, že v současné chvíli nabízí United Airlines zpáteční levné letenky Phoenix a to dokonce ve dvou variantách.

Delta Airlines ⇆ USA: Kalifornie, Arizona - levné letenky San Diego, Phoenix 11.636,- kč

U zaoceánských letů zůstaneme i v dalším letenkovém tipu. Opět je určen náročnějším a hlavně flexibilním cestovatelům, protože se jedná o levné letenky ve stylu "rozhoduj se teď a nebo vůbec". Pouze dnes a zítra totiž máte příležitost objednat si s odletem z Amsterdamu obousměrné levné letenky do Kalifornie a také letenky do zřídkakdy levně dostupné Arizony.

Zaregovat včas se vyplatí! Jak do Arizony, tak i do Kalifornie je možné cestovat tam i zpět za jednotnou cenu 11.636,- kč i s poplatky. Tarif patří americkým aerolinkám Delta Airlines. Ptáte se, kam nam spoje přesně zavedou. Z Kalifornie to jsou levné letenky do San Diega. Letět levně do této destinace jsme mohli naposledy v dubnu a předtím až někdy loni v září. Arizonu zastupují levné letenky do Phoenixu.

Dostupnost: Zajímáji vás termíny, kdy se dostat levně do San Diega nebo Phoenixu? Tarif limituje odlety od 20. října do 12 prosince 2014. Strávit zde můžete maximálně 30 dní. Na rezervaci levné letenky do USA v tomto podání máte čas do 21. května. Kalendář není k dispozici. Je možné se však inspirovat ukázkovými lety (k nalezení pod odkazy na konci článku).

Do Amsterdamu se dá doletět několika způsoby. Z Prahy využijte například nízkonákladovku Easyjet. Poslední zajímavé letenky byly z Lipska. Zpáteční spoje jsme v březnu mohli objednávat v tarifu Darwin Airline za nějakých 1.600,- kč. Jak už přímořské kalifornské město San Diego, tak i hoenix ve státě Arizona je na poli levných letenek velmi málo, takže se na výprodej vyplatí zareagovat ihned.

⇆ San Diego - Kalifornie 11.636,- kč rezervace

⇆ Phoenix - Arizona 11.636,- kč rezervace

Delta Airlines ⇆ USA - levné letenky San Diego, Denver, Phoenix 11.660,- kč

Značný pokrok v poklesu cen levných letenek do USA zaznamenáváme u amerického leteckého dopravce Delta Airlines. Vydejte se na netradiční místa, kam se nelétá každý den za levný peníz. Žádný New York, Los Angeles nebo Miami. Zaleťte si pod dvanáct tisíc korun do Colorada, Arizony nebo Kalifornie. Pouhých 11.660,- kč vás pouze dnes můžou stát zpáteční levné letenky Denver, Phoenix a San Diego s odletem z Milána!

Zaujala vás tato informace s letenkami na netradiční místa v USA. Ono se ani tak úplně nejedná o netradiční místa, jako spíše o místa, kam se levně často nelétá. Prohlédnete-li si uvedené kategorie, narazíte třeba i na vůbec první takovou příležitost, ale pozor, letenky do Phoenixu, Denveru a San Diego jsou za tuto cenu k dostání pouze do dnešní půlnoci!

Informace k dopravě: Letět do USA z Milána? To není žádný problém! Italské město je propojeno s ČR například díky nízkonákladovkám Wizz Air, zpáteční letenky z Prahy a zpět vás tak třeba příjdou na směšných pár stokorun. Levné letenky do San Diega, Denveru a Phoenixu umožňují naplánování cesty v období od 20. října do 12. prosince 2014. Spoj má jedno mezipřistání v New Yorku. Délka pobytu nesmí překročit tři měsíce.

Tip: Jak neobjednat drahou letenku? Mnohdy stačí málo, jakožto nappříklad zvolit nepatrně odlišné datum. Zmapujte si situaci za pár vteřin! Veškerý přehled levných letenek do USA za poslední tři roky se dají prostudovat na tomto odkazu. Znovu připomínáme, že s uplynutím půlnoci cena letenky o několik tisíc stoupne. Ubytování v USA s velkými slevami objednáte zde.

⇆ Denver - USA (Colorado) 11.660,- kč rezervace

⇆ Phoenix - USA (Arizona) 11.660,- kč rezervace

⇆ San Diego - USA (Kalifornie) 11.660,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur