Doporučujeme! American Airlines / British Airways ✈ USA - Arizona - akční letenky Phoenix z Norimberku a Mnichova ↔ 8.990 Kč

Doporučujeme! American Airlines / British Airways ✈ USA - Arizona - akční letenky Phoenix z Norimberku a Mnichova ↔ 8.990 Kč
Rezervace letenky

Pouštní panorama pod malovaným nebem, kde západ slunce barví pečlivě utvářené skály do odstínů plamene, tvoří nezapomenutelnou scenérii. Phoenix, metropole Arizony, nabízí mix kulturních vlivů a moderního městského života, který se harmonicky mísí s divokou krásou okolní přírody. Máme pro vás vzácné letenky do Phoenixu za 8.990 Kč!

Letenky do Phoenixu v Arizoně jen za 9 tisíc!

Tahle letenková akce nemá obdoby! Proč? Do Phoenixu koupíme letenky v akci velmi sporadicky. Naposledy jsme zveřejnili tip na akční letenky do tohoto města v Arizoně v roce 2016 a to byla cena letů okolo 12 tisíc Korun. Momentálně můžeme čerpat z kombinovaného tarifu dopravců American Airlines a British Airways při odletech z německého Norimberku (8.990 Kč) a nebo Mnichova (9.490) Kč. Libová cena letenek do Phoenixu nebude dlouho ležet ladem!

Dopravce: American Airlines a British Airways

Cestovní období: 27. říjen 2023 až 27. březen 2024

Odlet: Norimberk (NUE) nebo Mnichov (MUC) Německo

Přestup: (LHR) Heathrow Velká Británie

Přílet: Phoenix (PHX) Sky Harbor Intl Arpt Arizona (USA)

Zavazadla: 2 ks palubních zavazadel zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Phoenix Sky Harbor (PHX) máte několik možností, jak se dostat do centra města Phoenix. Zde je seznam dopravních možností seřazených podle ceny:

1. Veřejná doprava (BUS): Městský autobus je nejlevnější možností. Cesta z letiště do centra Phoenixu trvá přibližně 40-60 minut a cena se pohybuje kolem 2-3 dolarů.

2. Ridesharing služby (Uber, Lyft): Ridesharing aplikace jsou populární a pohodlná možnost. Cena se odvíjí od vzdálenosti a provozního vytížení, ale obvykle se pohybuje kolem 15-25 dolarů a cesta trvá asi 20-30 minut.

3. Taxi: Taxi je další možností, ale může být dražší než ridesharing služby. Cesta do centra města by měla trvat přibližně 20-30 minut a cena se pohybuje kolem 25-35 dolarů včetně spropitného.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla, délce pronájmu a sezóně.

Co dělat ve Phoenixu a okolí?

1. Heard Museum: Navštivte toto vynikající muzeum amerických indiánů, které nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl, historických předmětů a artefaktů.

2. Desert Botanical Garden: Objevte krásu pouštní flóry a fauny v tomto rozsáhlém botanickém zahradním areálu. Procházejte se mezi kaktusy, květinami a exotickými rostlinami.

3. Camelback Mountain: Vydejte se na turistickou stezku na Camelback Mountain a vychutnejte si úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Je to oblíbená lokalita pro turistiku a horolezectví.

4. Musical Instrument Museum: Přijďte si poslechnout hudební nástroje z celého světa v tomto fascinujícím muzeu. Zde můžete objevovat různé hudební tradice a vyzkoušet si některé nástroje sami.

5. Phoenix Art Museum: Prozkoumejte umělecká díla z různých období a kultur v tomto významném muzeu výtvarného umění.

6. Papago Park: Udělejte si procházku nebo piknik v této rozsáhlé přírodní rezervaci s nádhernými krajinami, jezery a možnostmi pro venkovní aktivity.

7. Arizona Science Center: Navštivte toto interaktivní vědecké centrum, kde se můžete zapojit do různých vzdělávacích a zábavných aktivit, včetně planetária a vědeckých experimentů.

8. Chase Field: Pokud máte rádi baseball, zajděte na zápas do tohoto moderního stadionu, který je domovem týmu Arizona Diamondbacks.

9. Phoenix Zoo: Objevte rozmanitost živočichů z celého světa v tomto zoologickém parku, který nabízí vzrušující interakce s zvířaty a vzdělávací prezentace.

10. Taliesin West: Prohlédněte si unikátní architektonickou stavbu, kterou navrhl slavný architekt Frank Lloyd Wright. Taliesin West je jeho bývalým domem a školou.

11. Arizona State Capitol Museum: Navštivte tento historický budovu, která slouží jako muzeum a sídlo vlády státu Arizona. Zde se dozvíte o historii státu a politickém systému.

12. Phoenix Symphony: Vychutnejte si hudební představení Phoenix Symphony, která přináší kvalitní orchestrovou hudbu a koncerty různých žánrů.

13. Phoenix Mountain Preserve: Vydejte se na turistické stezky v této přírodní rezervaci a objevte nádherné výhledy, divokou přírodu a možnosti pro outdoorové aktivity.

14. Scottsdale Museum of Contemporary Art: Navštivte toto moderní muzeum, které se zaměřuje na současné umění a prezentuje díla místních i mezinárodních umělců.

15. South Mountain Park: Prozkoumejte největší městský park v USA, který nabízí rozsáhlé prostory pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pikniky s úchvatnými výhledy na město a pouštní krajinu.

Akční letenky do Phoenixu

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.