United Airlines ⇆ USA (Arizona) - levné letenky Phoenix a zpět 8.889,-

V sítích nastražených na letenkový trh uvízla další pecka! Avšak už jen pár chvil máte jedinečnou příležitost letět po roce opět výhodně do největšího města americké Arizony. Na poslední chvíli avizujeme ještě pro ty, kdo nestihli zaznamenat, že v současné chvíli nabízí United Airlines zpáteční levné letenky Phoenix a to dokonce ve dvou variantách.

Levnější vybízí k rezervaci letenky do Phoenixu s odletem z irského Dublinu, kam jak všichni dobře víme doletíme z Prahy a zpět za pár set korun. Cena za tento tarif je krásných 8.889,- kč. United Airlines má pro Čechy i konzervativnější alternativu. Levné letenky Phoenix z nedaleké Vídně i včetně zpátečního letu vycházejí již na 12.319,- kč.

Na rezervaci levné letenky do Arizony už máte čas jen do dnešní půlnoci. Pakliže to stihnete, otevírá se vám pomyslná brána k návštěvě Phoenixu s termíny do 24. června 2016. Nebudete ošizeni ani o příkladové odkazy, avšak vemte prosím na vědomí, že po tomto datu už bude uvedená cena minulostí. Rozhodli jste se volit let z Dublinu? Pro dopravu z Prahy volte nízkonákladovku Ryanair.

⇆ Phoenix - USA - Arizona (z Dublinu) 8.889,- kč rezervace

⇆ Phoenix - USA - Arizona (z Vídně) 12.319,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.