Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Albánie - letenky do Tirany z Vídně a Katovic ↔ od 2.164 Kč

Znovu v prodeji! Wizz Air ✈ Albánie - letenky do Tirany z Vídně a Krakova ↔ od 2.164 Kč

Wizz Air znovu zavádí lowcost lety do hlavního a největšího města Albánie. Rok čekání na výhodné letenky do Tirany je u konce. Maďarská nízkonákladová jednička tam už loni létala z Vídně. Aktuálně je vypravován ještě druhý spoj a to při odletu z polských Katovic, což ocení hlavně lidi z Moravskoslezského regionu. Létá se od 2.164 Kč.

Dostupnost letenek

1. Wizz Air - Tirana z Vídně od 2.164 Kč - cestovní období 21. červen 2022 až 29. říjen 2022. Nejlevněji na přelomu června a července.

2. Wizz Air - Tirana z Katovic od 2.679 Kč - cestovní období 1. červenec 2022 až 16. září 2022. Nejlevněji v září.

Informace k tarifům Wizz Air

Všechny lety jsou lowcostové a to včetně návratu. Přímé lety vedou na letiště Tirana (TIA) Rinas airport - Albánie. Doba letu na palubě Wizz Air činí 2 hodiny.

Zavazadla

Zdarma u Wizz Air přepravujeme na lince do Tirany 1 palubní zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 20 cm.

Akční letenky Tirana

 

Přehled letenek do Albánie

Tirana není jediná destinace, kam můžeme vycestovat letecky za levný peníz. V prodeji jsou také letenky do měst Kukes. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.