Tirana

Jak pořídit levné letenky Tirana?

Zde je jednoduchý postup: Na této stránce najdete vždy aktuální soupis levných letů Tirana. Narazíte-li na již neplatnou akci, vyčkejte na nový tip, nebo nám svůj požadavek na levné letenky Tirana napište na facebook, kde se vám dostane individuální rady, jak v danou chvíli na nejlevnější lety, potažmo s kým letět.

Našli jste svůj požadovaný tarif na letenky Tirana v akčních nabídkách? Jednejte bleskově, jsou vždy v omezeném počtu a velmi rychle vyprodány. Denně pro vás monitorujeme levné letenky Tirana a tak si buďte jisti, že nám mezi prsty nic neuteče. Přidejte si Levnéletenky.org - denní tipy na levné letenky na váš facebook anechte se pravidelně informovat, létání se pro vás stane levným koníčkem.

S kým se dopravit levně letecky do Tirany?
Například s Austrian Airlines, Turkish Airlines, Lufthansa, Alitalia, Aegean Airlines.

TIP! Wizz Air - Albánie - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 995,- kč

TIP! Wizz Air - Albánie - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 995,- kč

Poznejte kouzlo turisticky málo vytížené Albánie! Jak se tam dopravit? Do hlavního a největšího města středomořského státu na Balkáně se nejvíce vyplatí letenka od nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air. Využijte lowcost letenky Tirana s odletem z Vídně, které patří mezi novější spoje. Cena za zpáteční let je od 995,- kč.

TIP! Wizz Air - Albánie - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 999,- kč

TIP! Wizz Air - Albánie - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 999,- kč

Hledáte ideální letecký spoj do Albánie? Využijte lowcost maďarské nízkonákladové jedničky Wizz Air. Ta nyní přináší levné letenky Tirana s odletem z Vídně od 999,- kč s příručním zavazadlem a to včetně zpáteční cesty. Premiérové levné letenky do Albánie od Wizz Air od tisícovky představují výhodnou variantu dopravy do Tirany.

Air Serbia ⇆ Albánie - levné letenky Tirana z Prahy 4.200,- kč

U evropských letů zůstaneme i v dnešním prvním letenkovém trip-reportu. Jelikož se tady poslední levné letenky do Albánie objevily naposledy v lednu, což už je nějaký ten pátek, je nejvyšší čas pátrat po ideálním spoji. Částečně naproti přichází aerolinka Air Serbia, jenž spustila zpáteční akční lety na trase Praha - Tirana a zpět s cenou 4.200,- kč s poplatky.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky Tirana lze objednávat na termíny od konce října (27.) až do 9. prosince. Méně početná nabídka volných míst tak nutí všechny zájemce o letenky do Albánie z Prahy, bukovat co nejdříve. Je totiž velmi pravděpodobné, že do konce týdne už nebude k sehnání ani jedna letenka.

Další informace ke spoji do Albánie: Linka odlétá z letiště Praha (PRG) - Česko. Jediné úskalí letu spočívá v delším mezipřistání v srbském Bělehradu. Přilétá se na letiště Tirana Rinas Arpt (TIA) - Albánie. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Letět do Albánie v tomto tarifu se tedy vyplatí v případě: Jste-li časově flexibilní a nevadí vám delší mezipřistání a pakliže vám vyhovuje odlet z Prahy. Cena určitě nezklame. Například poslední akční letenky Tirana byly v režii Alitalia za 4.355,- kč, což je úspora ještě o 155,- kč.

⇆ Tirana - Albánie (z Prahy) 4.200,- kč kalendář

Alitalia - Albánie - letenky Praha - Tirana a zpět 4.355,- kč

Obohaťte si cestovatelské zářezy o cestu do Albánie. Jsme tu s tipem na letenky do Tirany z Prahy s cenou 4.355,- kč za zpáteční lety. Za spojem stojí italská letecká společnost Alitalia, takže kdo chystá let do Albánie, může po dlouhé době objednávat volná místa za cenu nepřevyšujíc 5 tisíc kč.

Dostupnost: Jako inspiraci vám přinášíme příkladový odkaz na rezervaci levné letenky do Albánie na příští měsíc. Obdobnou cenu dosáhnete i bookingem letenek do Tirany od ledna do září 2014. Pouze letenky na srpen a duben jsou o něco drahší. Odkaz hledejte na konci článku.

Řekněme si něco málo ke konkrétnímu letu. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel vedoucí k delšímu mezipřistání na Gal Galilei Arpt, Pisa, Itálie. Přilétá se na Rinas Arpt, Tirana, Albánie. Stejně i zpět.

Tip: Potřebujete-li letenku do Albánie za jiných podmínek letu (například jednosměrná cesta), napište nám na facebook, nebo do diskusního fóra. Poradíme vám i v případě, že chcete opačné letenky, tozn. z Tirany do Prahy a zpět.

Tirana - Albánie z Prahy 4.355,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur