Znovu v prodeji! Etihad Airways ✈ Singapur - akční letenky Singapur z Vídně ↔ 14.990 Kč

Znovu v prodeji! Etihad Airways ✈ Singapur - akční letenky Singapur z Vídně ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Singapur je ultramoderní městský stát a ostrov v jihovýchodní Asii, který se vyznačuje impozantním mixem futuristické architektury, tradičních čtvrtí, zelených parků a rozmanité kuchyně. Toto kosmopolitní město je známé svým čistým a bezpečným prostředím a ikonickými lákavými atrakcemi jako je Gardens by the Bay a Marina Bay Sands.

Do Singapuru z Vídně za 14.990 Kč s 4* aerolinkou

Nadprůměrná letecká společnost Etihad Airways obnovila akční letenky do Singapuru z Vídně, které jsme tu měli již počátkem roku. Při aktuální rezervaci se nabízí solidní počet volných míst.

Dopravce: Etihad Airways

Cestovní období: 3 . září 2023 až 28. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Abú Dhabí (AUH) Dhabi Intl Arpt Spojené Arabské Emiráty (2h 45min)

Přílet: Singapur (SIN) Changi Intl Arpt Singapur

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené do 23 kg)

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. MRT (Mass Rapid Transit): Nejlevnější způsob dopravy je MRT, což je metropolitní železnice. Cesta z letiště do centra města trvá přibližně 30-40 minut a cena je kolem 2-3 SGD.

2. Autobus: Autobusová linka je další cenově výhodná možnost. Cesta trvá asi 60 minut a cena se pohybuje kolem 2-3 SGD.

3. Taxi nebo soukromý přepravce: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si pronajmout taxi nebo využít služeb soukromého přepravce. Cesta trvá přibližně 20-30 minut, a cena se pohybuje mezi 20-40 SGD, v závislosti na provozu a cílové destinaci.

4. Shuttle bus: Některé hotely a ubytovací zařízení nabízejí bezplatnou kyvadlovou dopravu pro své hosty. Pokud plánujete pobyt v hotelu, zkontrolujte, zda mají tuto možnost.

5. Carsharing služby: V Singapuru jsou také k dispozici carsharingové služby, jako je Grab nebo Gojek, které umožňují sdílení vozidel. Tyto služby mají různé tarify, které se mohou lišit v závislosti na čase a vzdálenosti.

Co dělat v Singapuru?

Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí v Singapuru:

1. Marina Bay Sands: Navštivte slavný hotel a kasino s jeho ikonickým nebeským parkem na střeše, odkud se naskýtá úchvatný výhled na město.

2. Gardens by the Bay: Procházejte se mezi zelenými oázami a obdivujte futuristické supertree struktury, květinový dómem a večerní světelnou show.

3. Universal Studios Singapore: Zažijte dobrodružství v tomto tematickém parku plném zábavy, jízdy na horských dráhách a setkání s oblíbenými postavami z filmů.

4. Sentosa Island: Odpočiňte si na tomto ostrově plném pláží, resortů, golfových hřišť a různých atrakcí, jako je například Sentosa Merlion a Adventure Cove Waterpark.

5. Botanická zahrada Singapur: Procházejte se krásnou botanickou zahradou, která je zařazena na seznam světového dědictví UNESCO. Nezapomeňte navštívit i slavnou Národní orchidejovou zahradu.

6. Singapurské zoo: Obdivujte širokou škálu zvířat v tomto přírodním útočišti, které je známé svým zaměřením na ochranu druhů.

7. Merlion Park: Vyfotografujte se u slavné sochy Merliona, symbolu Singapuru, který je poloviční ryba a poloviční lev.

8. Raffles Hotel: Navštivte historický a luxusní hotel, kde si můžete vychutnat koktejl Singapore Sling v ikonickém baru Long Bar.

9. Chinatown: Procházejte se úzkými uličkami a objevujte tradiční čínskou kulturu, chrámy, trhy a lahůdky.

10. Little India: Ponořte se do indické atmosféry s tradičními obchody, chrámy a barevnými trhy.

11. Arab Street: Procházejte se po této malebné čtvrti plné arabské architektury, butiků, kaváren a restaurací s arabskou kuchyní.

12. National Gallery Singapore: Obdivujte rozsáhlou sbírku uměleckých děl od singapurských umělců i mezinárodně uznávaných umělců.

13. Singapore Flyer: Projděte se na nejvyšším ruském kole na světě a obdivujte panoramatický výhled na město a Marina Bay.

14. Clarke Quay: Užijte si večerní atmosféru u řeky Singapur s množstvím restaurací, barů a nočního života.

15. Kampong Glam: Navštivte historickou muslimskou čtvrť s jeho krásnou mešitou Sultan Mosque a tradičními obchody s arabským uměním a řemesly.

Akční letenky do Singapuru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.