Znovu v prodeji! Etihad Airways ✈ Malajsie - akční letenky do Kuala Lumpur z Vídně ↔ 14.490 Kč

Znovu v prodeji! Etihad Airways ✈ Malajsie - akční letenky Kuala Lumpur z Vídně ↔ 14.490 Kč
Rezervace letenky

Rozšiřujeme nabídku akční letenek do Malajsie! Od srpna se v této kategorii neobjevil žádný tip, neboť nejlevnějším letem byla linka do Kuala Lumpur skoro za 19 tisíc a to je docela dost. Momentálně pár tisíc ušetříme, protože do prodeje byly zařazeny za 14.490 Kč akční letenky do Kuala Lumpur s odletem z Vídně od Etihad Airways.

Kdy letět do Kuala Lumpur z Vídně za 14.490 Kč?

Spatřit dvojici moderních mrakodrapů Petronas Twin Towers, nebo 43 metrovou sochu ze zlata, či ochutnat rozmanitost kuchyně Malajsie, to vše pouze při odletu 5. února 2023 a nebo 2. dubna 2023. Odletů tam je velmi málo, návratů hodně.

Jak se cestuje do Malajsie?

Tarif zastřešuje 4* letecká společnost Etihad Airways při odletech z rakouského letiště Vídeň Schwechat (VIE). Následují krátké přestupy ve Spojených Arabských Emirátech (Abu Dhabí) (AUH) a přílety na (KUL) Kuala Lumpur International airport - Malajsie. Na cestě zpátky se nic nemění.

Kolik zavazadel sebou do Malajsie

Zpáteční letenka Vídeň - Kuala Lumpur a zpět od Etihad Airways obsahuje dopravu 2 kusů zavazadel bez doplatku. Zdarma je jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené do hmotnosti 23 kg, které poputuje do podpalubí.

Náš tip

Chcete více tipů na levné letenky do Malajsie? V tuto chvíli je tu mezi akčními spoji i linka do Kuala Lumpur a taky Penang od China Airlines. Za tarif z Vídně se platí 18.490 Kč.

Akční letenky do Malajsie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.