TIP! 🇷🇴 Wizz Air - Rumunsko - levné letenky Iasi z Prahy (zpáteční) od 922,- Kč

TIP! Wizz Air - Rumunsko - levné letenky Iasi z Prahy (zpáteční) od 922,- Kč
Rezervace letenky

Je tady nový tip pro pokročilé a náročnější cestovatele, kteří vyrážejí na místa, kam se ostatní nehrnou ve velkých davech. Inspirujte se levnou letenkou do Rumunska při odletu z Česka, nemusíte zaplatit více než tisíc korun. Jak na to? Wizz Air provozuje nové lety do Iasi od 922,- Kč s odlety z Prahy a to i včetně zpáteční cesty.

Když budete letenky do Rumunska vyhledávat manuálně přeš vyhledávač, nebudete mít zdaleka takový komfort jako u rezervace přes kalendář. Vidíte cenu a podle toho si navolíte datum. Linka Praha - Iasi a zpět bude zahájena už v pondělí 3.4. 2022 a objednávat můžeme termíny na duben, nebo květen.

Do Rumunska se odlétá z letiště Praha (PRG) a letí se přímo na letiště Iasi (IAS) Iasi airport - Rumunsko. Doba přímého letu je 1h a 50min. Jedno zavazadlo je bez doplatku - to si berete do letadla.

Dopravce: Wizz Air

TIP: Přehled všech levných letenek do Rumunska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.