Rumunsko

TIP! Laudamotion - Rumunsko - levné letenky Bukurešť z Vídně (a zpět) 718,- kč

TIP! Laudamotion - Rumunsko - levné letenky Bukurešť z Vídně (a zpět) 718,- kč

Dostali jste chuť prozkoumat Rumunsko? V novém nízkorozpočtovém leteckém spoji rakouské lowcost společnosti Laudamotion to bude otázka několika málo korun v  doslova zanedbatelné ceně. V ústřední roli jsou obousměrné letenky do Rumunska z Rakouska. Levné letenky Bukurešť z Vídně a zpět jsou už za 718,- kč.

TIP! Wizz Air - Rumunsko - levné letenky Kluž z Bratislavy (zpáteční) na letní prázdniny 730,- kč

TIP! Wizz Air - Rumunsko - levné letenky Kluž z Bratislavy (zpáteční) 730,- kč

Napříč nepsanými pravidly a proti proudu! Milujete cestování? Jste znuděni komerčními destinacemi? Pak si přečtěte náš zcela jiný tip, který vás za pár stovek dostane letecky do Rumunska z nedalekého Slovenska. Využijte nízkonákladové letenky do Kluže s odletem z Bratislavy, zpáteční cesta vás o letních prázdninách může vyjít vč. poplatků jen na 730,- kč.

TAROM - Rumunsko - levné letenky Bukurešť z Prahy 2.791,- kč

*** update - doplněn kalendář *** Před nedávnem jsme po delší době oprášily tipy na levné letenky do Rumunska. Lowcost přepravce TAROM Romanian Airlines umožňoval lětet z Prahy do Bukurešti a zpět za 3.154,- kč. Nyní šla cena letenky ještě níže a tak jsme tady my, abychom vám o tom včas informovali a vám tak neunikl výhodný let do Rumunska.

Teď už k nabídce. Levné letenky Bukurešť z Prahy můžou být vaše už za 2.791,- kč a to včetně zpátečního letu, tax a všech poplatků. Nejlevnější letenky do Bukurešti v této době pořídíte na listopad a prosinec. Jako příklad jsme pro vás vybrali datum na přelomu listopadu a prosince a to v období od 27.11. do 18.12. Na kalendáři pracujeme.

Popis nízkonákladového letu z Prahy do Bukurešti a zpět: Poletíte s aerolinkami TAROM Romanian Airlines z letiště Václava Havla, Praha (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Otopeni International, Bukurešť, Rumunsko. Lowcost let Praha - Bukurešť trvá 2 hodiny a 6 minut, zpáteční je kratší o 16 minut.

Tip: Zmíněné datum berte jako ukázku rezervace levné letenky do Bukurešti. Je možné samozřejmě i zvolit jiné. Pro snadný výběr slouží kalendář, z něj už se nemusejí levné letenky vyhledávat, stačí jen označit datum. Během pár hodin byste jej měli najít pod rezervačním odkazem.

- rezervace levné letenky Bukurešť - Rumunsko 2.791,- kč (z Prahy)

TAROM Airlines - Rumunsko - levné letenky Praha - Bukurešť a zpět 3.185,- kč

Dnešní tipy nám převážně nabízejí levné cesty po Evropě a jsou zaměřené na lety z Prahy. Na početné žádosti o levné letenky do Rumunska s odletem právě z naší metropole jsme se rozhodli zveřejnit nabídku na levné letenky do Bukurešti s odletem z Prahy za velmi slušnou cenu 3.185,- kč včetně tax a poplatků. Není to trik, v ceně je skutečně i zpáteční letenka Bukurešť - Praha.

Podnikat takto zajímavé levné letenky do Rumunska z Prahy v přímém spoji můžeme díky lowcost tarifu rumunské letecké společnosti TAROM Romanian Airlines, která nově operuje na lince Praha - Bukurešť. Zpáteční levné letenky Bukurešť jsou dostupné ve vybraných termínech od října do února 2014. Nejlevnější letenky do Rumunska (Bukurešť) jsou ovšem teď k dispozici na listopad.

Popis tarifu: Vypravuje letecká společnost Tarom Airlines s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Otopeni International, Bukurešť, Rumunsko. Nízkonákladový let z Prahy do Bukurešti trvá hodinu a 51 minut, stejně tak i zpáteční let.

Tip: Levné letenky do Rumunska z Prahy nikdy nebyly levnější. Poslední akce se datuje k 11. červenci 2011 a byla platná pro lety z Vídně. Letenky za cenu kolem 3.000,- kč z Prahy, včetně zpáteční trasy a v přímém spoji nemá konkurenci. Příklad hned na konci zprávy.

- rezervace levné letenky Bukurešť - Rumunsko 3.185,- kč (z Prahy)

TAROM - Rumunsko - levné letenky Kluž z Prahy 2.580,- kč

Vyhledáváte převážně netradiční cestování? Vydejte se na letní leteckou cestu do Rumunska za super peníze! Díky nově spuštěnému tarifu rumunské letecké společnosti TAROM Romanian Airlines se dají objednávat zpáteční levné letenky do Kluže v přímém letu z Prahy za senzačních 2.580,- kč s taxami i poplatky.

Tarif je možné objednávat pro levné lety do Rumunska - Kluž (Cluj) ve vybraných termínech od 5. srpna. Jako příklad bookingu levné letenky Kluž uvádíme například srpnové datum 7. - 16.8. Zatím se musíte spokojit s konkrétními tipy, jelikož kalendář na levné letenky Praha - Kluž zatím není k dispozici a kdo ví, kdy se objeví.

Informace k novému letu do Rumunska - tarif probíhá v režii rumunských aerolinek TAROM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Napoca Arpt, Cluj, Rumunsko. Přímý let z Prahy do Kluže trvá 2 hodiny a 10 minut.

Tip: při individiálním vyhledávání zpáteční levné letenky do Rumunska (Kluž) z Prahy je nutné do formuláře napsat cizí název města, tedy Cluj a nikoliv český název Kluž. Za tuto cenu je volných jen pár letenek do Kluže, máte li tedy zájem o nejlevnější letenky, bookujte ihned!

Online rezervace levné letenky Kluž (Rumunsko)

Niki Luftfahrt a Air Berlin - zpáteční lowcost letenky Bukurešt - 2.712,- kč vč. popl.

Dnešní tip na levné zpáteční letenky potěší cestovatele, kteří se chystají do Bukurešti. Nízkonákladová letecká společnost Niki Luftfahrt a letecká společnost Air Berlin nabízí levné letenky Bukurešť z Vídně, za jednotnou cenu 2.712,-kč včetně tax a poplatků. Odlet je z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň a přílet je na letiště Otopeni International, Bukurešť, Rumunsko. Let na lince Vídeň - Bukurešť trvá 1 hodinu a 30 minut, stejně jako zpáteční let. Nabízí se také letenky Bukurešť z Prahy - nabídka letecké společnosti Malev s jedním přestupem, nebo také aerolinek Austrian Airlines - letenka Bukurešť  za cenu 5.107,-kč vč. popl. Nabízíme také levné ubytování / hotel v Bukurešti, nebo půjčení automobilu. 

Online rezervace levné letenky Bukurešť (Rumunsko)

Letenky do Rumunska, na Ukrajinu či Kypr za 4 539 Kč!

Navštivte Kypr, Rumunsko nebo Ukrajinu za skvělou cenu na křídlech letecké společnosti Malev.


Larnaka (Kypr) za 4 539 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Kluž (Rumunsko) za 4 539 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Iasi (Rumunsko) za 4 539 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Kyjev (Ukrajina) za 4 539 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur