TIP! Wizz Air ✈ levné letenky na ostrovní Maltu z Katovic ↔ od 1.256 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Levné letenky na Maltu z Katovic ↔ od 1.256 Kč
Rezervace letenky

Ostrovní stát Malta ve Středozemním moři je rájem mnoha turistů, jelikož každý ročník si tu bude lebedit po svém. Přesto se masovému turismu vyhýbá. Země malá rozlohou, ale velmi bohatá na historii, noční život, krásné pláže a všechno, co si běžný turista může přát. Nově můžeme na Maltu letět i s Wizz Air při odletu z Katovic od 1.256 Kč.

Dostupnost letenek na Maltu s odletem z Katovic

Wizz Air nabízí letenky na Maltu na cestovní období 4. červenec 2022 až 25. březen 2023. Na probíhající hlavní letní turistickou sezónu se cena už šponuje, ale pořád to je snesitelná částka i pod tři tisíce. Nejlevnější letenky Malta s odlety z polských Katovic připadají na podzim a to jen při aktuální rezervaci volného termínu.

S Wizz Air na Maltu bez přestupování

Přímý let letecké společnosti Wizz Air do ostrovního státu Malta začíná na letišti Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko a končí na Malta (MLA) Luqa Airport. V letadle strávíme dvě a půl hodiny.

Přeprava zavazadel na Maltu na palubě Wizz Air

Zdarma a bez doplatku je doprava palubního zavazadla o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Maximální hmotnost kufru je 10 kilo.

Akční letenky na Maltu

 

Přehled všech verzí levných letů na Maltu

Až 10 různých letů vás dostane na Maltu. Odlétat se dá také z Vídně, Prahy, Vratislavy a Bratislavy s aerolinkami Ryanair a také Air Malta. Přehled uvidíte na stránce akční letenky Malta.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.