Malta

TIP! Air Malta - Malta - levné letenky Malta z Prahy a Vídně nejen na příští léto 2.990,- kč

TIP! Air Malta - Malta - levné letenky Malta z Prahy a Vídně nejen na příští léto 2.990,- kč

Kupte si letenku na ostrovní Maltu s předstihem, ušetříte! Avizujeme novou příležitost jak získat levné letenky Malta nejen na příští letní prázdniny. Za necelé 3 tisíce si teď koupíme akční let s odletem z Prahy v podání dopravce Air Malta. Jestli to máte blíže do Vídně, můžete letět i z rakouského hlavního města.

TIP! Wizz Air - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.291,- kč

TIP! Wizz Air - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.291,- kč

Následující období strávené o stupínek tepleji? Středozemní moře a ostrovní Malta, tam se vyplatí cestovat na podzim a nebo i v zimě. Stranou turismu a v teplém kraji, to všechno umožňují levné letenky na Maltu od Wizz Air, která se o zákazníky přetahuje s Ryanairem a nabízí lowcost letenky na airport Luqa již od 1.291,- kč.

TIP! Ryanair - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.530,- kč

TIP! Ryanair - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.530,- kč

Cestovatelská invence má zelenou! Je tu další alternativa levného letu do Středomoří, na paškál si bereme ostrov Malta. Ostrovní stát lze navštívit letecky levně i s nízkonákladovkou Ryanair. Po vyprodaném doporučovaném klasickém tarifu od Českých Aerolinií z Prahy a taky z Vídně od Air Malta si nyní letenky na Maltu seženeme už za 1.530,- kč.

TIP! Air Malta - Malta - levné letenky Luqa z Vídně (zpáteční) také na letní prázdniny 3.990,- kč

TIP! Air Malta - Malta - levné letenky Luqa z Vídně (zpáteční) 3.990,- kč

Kam na letní dovolenou? Co takhle ostrovní země ve Středomoří na konci letních prázdnin? Po nabídce letecké společnosti České Aerolinie s mimosezónními zpátečními letenkami na Maltu s odletem z Prahy za 2.990,- kč se na akčním trhu objevují o tisícovku drahší i častečně sezónní lety při odletu z nedaleké Vídně z kuchyně maltského přepravce Air Malta.

HIT! České Aerolinie - Malta - levné letenky Luqa z Prahy (zpáteční) 2.990,- kč

HIT! České Aerolinie - Malta - levné letenky Luqa z Prahy (zpáteční) 2.990,- kč

Po sérii úspěšných akčních letů českého dopravce ČSA se aerolinka rozhodla přidat k stále platným nabídkám ještě jednu, nutno dodat, že velmi povedenou. Je tu tip na pestrou dovolenou u Středozemního moře. Koukněte se na aktuální levné letenky na Maltu, zpáteční let bez přestupu z letiště v Praze na letiště Luqa Malta může být nyní váš jen za 2.990,- kč.

ČSA ⇆ Malta - levné letenky Malta z Prahy bez přestupu i na léto 2017 (zpáteční) 2.990,- kč

akce letenky Malta z Prahy - hlavní sezona

S příchodem nového roku se otázka plánování letní cesty na aktuální sezónu bude řešit stále častěji. Skvělým podnětem k výletu či dovolené u moře je znovu obnovený tarif Českých Aerolinií, zpáteční levné letenky na Maltu za 2.990,- kč. Listopadový tip už nás lákal z Prahy za tuto cenu, nenesl však bonus v podobě levných letenek i třeba na prázdninový červenec.

České Aerolinie ⇆ Malta - levné letenky Malta z Prahy (zpáteční - přímý spoj) 2.990,- kč

akce letenky Malta z Prahy v přímém spoji od ČSA

Možná si po přečtení informace trochu promnete oči, protože České Aerolinie a akční lety, to moc nejde dohromady. Česká letecká společnost, která nepříliš často oslní skutečné lovce levných letenek pro své standartní ceny, teď boduje letenkami na Maltu v přímé lince s odletem z našeho hlavního letiště v Praze. Celé to výjde i vč. zpátečního letu z Malty do ČR na 2.990,- kč.

Ryanair ⇆ Malta - levné letenky Malta (zpáteční) 1.019,- kč

Akce letenky Malta

Sekci "zpáteční letenky do 1.500,- kč" obohacuje další atraktivní tarif nízkonákladovek Ryanair. Evropský ostrovní stát Malta nacházející se na jihu Evropy se dá zvládnout letecky tam a zpět již od 1.019,- kč i s poplatky při odletu z výborně dostupného Norimberku. Např. s autobusem DB Bahn z Prahy (IC Bus) se dostaneme už az 14 eur a děti zdarma, se spolujízdou už za 200,- kč.

České Aerolinie ⇆ Malta - levné letenky Malta z Prahy (zpáteční) 2.780,-

akce letenky Malta z Prahy - ČSAMalou revoluci zaznámenáváme i u tuzemského přepravce České Aerolinie. Více než o průlom v cenách levných letenek se česká letecká společnost dostává do popředí zájmu díky nově nasazenému doprodejovému tarifu v cestě na ostrovní Maltu a tak se naskýtají zpáteční letenky Malta na léto z Prahy za prvotřídních 2.780,- kč s PK.