TIP! Wizz Air ✈ Blízký východ - Izrael - levné letenky Eilat z Vídně ↔ od 1.391 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Blízký východ - Izrael - levné letenky Eilat z Vídně ↔ od 1.391 Kč
Rezervace letenky

Je tady tip na cestu k Rudému moři bez cestovní kanceláře. Koukněte na ekonomicky nenákladnou variantu dovolené na Blízkém východě. Izrael je země, která má cestovatelům co nabídnout. Když vyrazíme na vlastní pěst, utratíme překvapivě málo peněz. Klíčem k tomu je zpáteční Wizz Air levná letenka do Eilat s odletem z Vídně za 1.391 Kč.

Kdy letět k Rudému moři od 1.391 Kč?

Vychytejte ideální datum letu a kupte si letenky do Izraele za málo peněz. Wizz Air na lince Vídeň - Eilat a zpět létá mezi 22. únorem a 25. březnem a taky 1. listopadem až 30. prosincem 2023. Období mezi dubnem až říjnem není dostupné.

Informace k letu do Eilat

Zpáteční linka do Izraele (Eilat) nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air startuje z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a přistává na Eilat (ETM) Eilat Ramon airport - Izrael. Linka zabere necelé 4 hodiny. Jedno příruční zavazadlo máme zdarma.

Náš tip

Do izraelského letoviska Eilat létá i Ryanair. Irská aerolinka režíruje linku z Vídně do Eilat od 2.852 Kč s termíny od 23. února do 23. března 2023.

Kromě letenky do Eilat se létá do země na Blízkém východu za pmálo peněz také hlavního města do Tel Aviv. Všechny levné letenky do Izraele najdete zde.

Akční letenky do Eilat

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.