TIP! Wizz Air ✈ Albánie - levné letenky do Tirany z Vídně ↔ od 1.422 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Albánie - levné letenky do Tirany z Vídně ↔ od 1.422 Kč
Rezervace letenky

Vyhledáváte méně komerční a přesto velmi zajímavé destinace? Je tu žhavý tip na zpáteční lowcost letenky do krásné Albánie. Balkánská země s krásnou přírodou a bohatou historií. Hlavní turistický cíl je hlavní město Tirana, kam míří i dnešní tip na levné letenky. Do Tirany z Vídně a zpátky s Wizz Air momentálně už za 1.422 Korun.

Kdy letět do Tirany?

- květen - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 2.127 Kč

- červen - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 2.081 Kč

- červenec - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 3.303 Kč

- srpen - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 4.713 Kč

- září - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 3.773 Kč

- říjen - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

- listopad - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

- prosinec - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

- leden - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

- únor - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

- březen - Wizz Air - Albánie - letenky Tirana z Vídně od 1.422 Kč

Jak se dostat z letiště Rinas (TIA) do centra Tirany?

Autobusem: Z letiště odjíždí autobusy do centra Tirany s pravidelným intervallem. Cesta trvá přibližně 25 minut a cena se pohybuje kolem 0,50 EUR.

Taxi: Mnoho taxislužeb má své stánky před letištěm a je možné si taxi objednat i uvnitř letiště. Cena za přepravu se obvykle pohybuje mezi 15 a 25 EUR v závislosti na délce trasy a množství zavazadel.

Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Výběr vozů je poměrně široký a ceny se pohybují kolem 20-30 EUR za den.

Soukromá přeprava: Existuje také možnost objednat si soukromou přepravu předem prostřednictvím některé z místních taxislužeb. Tato možnost je obvykle dražší než běžné taxi, ale nabízí větší komfort a pohodlí. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli služby a délce trasy.

Co dělat v Tiraně?

Prohlídka Skanderbegova náměstí - Toto náměstí se nachází v centru Tiraně a je pojmenováno po albánském národním hrdinovi Skanderbegovi. Zde najdete mnoho historických budov a památek, jako je například Národní muzeum, Národní divadlo a Et'hem Beyova mešita.

Procházka v parku Grand Park - Grand Park se nachází v blízkosti centra Tiraně a nabízí krásnou přírodu, jezera a parkové stezky. Je to ideální místo pro relaxaci, pěší turistiku nebo piknik s rodinou a přáteli.

Návštěva Bunk'Art 2 - Bunk'Art 2 je bývalý protiatomový kryt, který byl přeměněn na muzeum moderní historie Albánie. Toto muzeum nabízí fascinující pohled na vývoj Albánie během 20. století.

Nákup v tradičních tržnicích - Tirana má mnoho tradičních tržnic, kde si můžete koupit čerstvé ovoce, zeleninu, koření a další suroviny. Můžete také zakoupit ručně vyráběné suvenýry a místní produkty.

Návštěva hradu Petrela - Petrela je krásný hrad, který se nachází v horách poblíž Tiraně. Je to ideální místo pro pěší turistiku a nabízí nádherný výhled na krajinu.

Prohlídka uměleckého centra Toptani - Toptani je umělecké centrum, které se nachází v historické budově v centru Tiraně. Nabízí umělecké výstavy, koncerty a kulturní akce.

Návštěva Národní galerie umění - Národní galerie umění se nachází v centru Tiraně a nabízí největší sbírku albánského umění v zemi. Zahrnuje díla od mnoha slavných albánských umělců a je ideálním místem pro milovníky umění.

Náš tip

Jste z Moravskoslezského regionu? Pak máte k dispozici i verzi levné letenky Tirana s odletem z polských Katovic (hodina cesty z Ostravy). Na lince z Prahy létá do Tirany aerolinka Air Serbia. Další levné letenky do Albánie.

Akční letenky Tirana

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.