TIP! 🇮🇹 Vueling - Itálie - Toskánsko - letenky do Florencie z Vídně a Prahy ↔ 1.857,- Kč

TIP! 🇮🇹 Vueling - Itálie - Toskánsko - letenky do Florencie z Vídně ↔ 1.857,- Kč
Rezervace letenky

Milujete architektonické skvosty a historické památky? Italská Florencie jich nabízí opravdu hodně. Je tady druhá vlaštovka letošního roku. Už v lednu se mihla na trhu první nabídka na letenky z odlety z Prahy, tyhle lety jsou ale nyní daleko méně zajímavější, než odlety z Vídně. Linka Vídeň - Florencie a zpět nyní stojí od 1.857,- Kč i vč. návratu.

Levné lety do Florencie má pod palcem výhradně španělská nízkonákladovka Vueling Airlines, jako jediná tam létá v akci z Vídně i Prahy. Odlet od nás ale nyní stojí jednou tolik a sezónní letenky do tohoto italského města v Toskánsku opravdu drahé. Leťte z Vídně a ušetříte!

Chodit po památkách v úmorných vedrech je nesmysl. Jarní letenky do Florencie na zmíněné hranici určitě nepříjdou vniveč.

Jak se tam dostanem? Letecky, to je jasný a dál? Odlétá se z letiště ve Vídni (VIE) s volnými místy od zítra (4. května) do 31. srpna 2022. Přístání jsou na letišti (FLR) Peretola airport - Itálie

*** update - linka s odletem z Vídně je momentálně vyprodaná, přidána varianta s odletem z Prahy ***

TIP: Přehled TOP 15 letenky do Itálie

 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.