Florencie

SLEVA! Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Vídně nebo Prahy (a zpět) od 1.409,- kč

SLEVA! Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Vídně nebo Prahy (a zpět) od 1.409,- kč

Posezónní letenky do Toskánska se vyplatí při odletu z Vídně nebo Prahy. Oblíbená Florencie je nyní za slušný peníz dostupná při startu z obou letišť. Letenky do Florencie za nejlepší cenu vlastní Vueling Airlines. Již od 1.409,- kč lze absolvovat zpáteční let. Budeme li chtít cestovat rovnou z Prahy, jde to od 1.409,- kč.

TIP! Vueling - Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) od 1.645,- kč

TIP! Vueling - Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) od 1.645,- kč

Poznejte koulo italské Florencie. Letecká doprava do oblíbeného turistického letoviska v Toskánsku je zase o něco dostupnější. Informujeme o poklesu ceny letenky Praha - Florencie a zpět zhruba o dvě stovky. Nejlevněji letecky do Florencie s Vueling Airlines se dá už za 1.645,- kč. Poznejte skvostné město plné památek a architektury.

TIP! Vueling Airlines - Itálie - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) 1.832,- kč

TIP! Vueling Airlines - Itálie - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) 1.832,- kč

Jsou tady dlouho očekáváné levné letenky do jednoho z nejromatičtějších měst Evropy! Loni avizovaný spoj španělské nízkonákladovky Vueling dostal reálný rozměr. Představujeme zcela nové levné letenky do Florencie s odletem z Prahy a tu nemá pod palcem ani Ryanair. Letenka Praha - Florencie a zpět je k mání již od 1.832,- kč.

Itálie ⇆ levné letenky Benátky, Milán, Bari, Řím a Neapol od 1.198,- kč

Pokračujeme v představování nízkonákladových tarifů. Tentokrát si bereme do hledáčku Itálii. Jaké možnosti se nám nabízí a za kolik nejlevnější letenky z Prahy do této oblíbené turistické země sehnat nám ukáže tento článek.

Benátky, Milán, Bari, Řím a Neapol, to všechno jsou italské destinace, kam komentálně objednáme zpáteční letenky pod 2 tisíce kč. Takové lety se dají podnikat na křídlech lowcost dopravců jako jsou Wizz Air, Alitalia, Easyjet, Volotea a Vueling Airlines. Do 3-4 tisíc kč pak objednáte i letenky Pisa, Catania, Turín, Palermo, Lamezia a za další příplatek i letenky Boloňa, Florencie, Terst, Ancona, Pescara, Perugia, Trapani a další Dostupnost je individuální.

Levné letenky do Itálie uvedeme na konkrétním příkladu zobrazující v daný okamžik nejlepší možnou cenu. S ohledem na čas se tyto ceny však mohou měnit, berte to na vědomí. Odlety jsou samozřejmě z Prahy. Návraty v ceně. Letenky bookujte na stránkách nízkonákladovek, potažmo se inspirujte alternativou níže.

⇆ Benátky - Itálie (z Prahy) 1.198,- kč rezervace

⇆ Milán - Itálie (z Prahy) 1.284,- kč rezervace

⇆ Bari - Itálie (z Prahy) 1.284,- kč rezervace

⇆ Řím - Itálie (z Prahy) 1.598,- kč rezervace

⇆ Neapol - Itálie (z Prahy) 1.644,- kč rezervace

Niki Luftfahrt ⇆ Itálie - levné letenky do Florencie také na hlavní sezónu 3.633,-

Dostali jste pod stromečkem finanční obnos a vy teď přemýšlíte jak s tím naložit? Investujte jej do cestování! Zážitky a dobrodružství prožité na vlastní pěst vám žádná věc nenahradí. Navíc vás aktuální letenky do Itálie i třeba na hlavní sezónu nebudou stát více než 3.633,- kč za let tam i zpět při odletu z rakouské Vídně.

Za akcí, jež momentálně nekonkuruje jediná aerolinka (Austrian má lety od cca 4.500,- kč, tak samo vychází i odlety z Prahy), stojí nízkonákladovka Niki Luftfahrt. Zhruba tři a půl tisíce teď zaplatíte za levné letenky do Florencie, což není žádná tuctovka ani druhořadé italské město. Do karet nám hrají i termíny, které jsou připraveny k výběru z kalendáře. Na nic nečekejte a objednávejte levné letenky z období 21. duben až 17. říjen 2015.

Zajímají vás technické informace letu do Itálie? Tady jsou. Nízkorozpočtové lety německého lowcost dopravce vedou z letiště ve Vídni (VIE) přímým spojem na letiště Florencie Peretola Arpt (FLR) - Itálie (Toskánsko). Let bez mezipřistání vás čeká i na zpáteční cestě z Florencie do Vídně.

Tip: Tyto levné letenky do Toskánska se vyplatí nejen Čechům plánujícím letní dovolenou. Taková cesta se vyplatí uskutečnit i například na jaře, jen je potřeba počítat s omezeností volných kapacit, nemůžete ted spoléhat na to, že si takovou letenku zarezervujete i např. za měsíc. Do Vídně se doporučujeme dopravit autem, případně vlakem nebo busem.

⇆ Florencie - Itálie (z Vídně) 3.633,- kč kalendář

Air Berlin ⇆ akční letenky z Vídně nejen do Sardinie od 2.505,- kč

Prázdniny za dveřmi, na což reagují i letecké společnosti, které se předhánějí ve výhodnosti tarifů. Některé méně a některé zase více. Tou snaživější v těchto dnech je německá letecká společnost Air Berlin, jenž produkuje pod svou dceřinou nízkou Niki Luftfahrt levné letenky do Evropy z letiště ve Vídni. Zpáteční lety jsou k dostání už za 2.505,- s taxami i poplatky.

A nyní už se pusťme do vírů akcí. Kam si tedy zabukujeme levné letenky? Nejlepší cenu zaujímá let do Itálie. Zpáteční letenky do Milána jsou k dostání za 2.505,- kč. Z Itálie tu jsou ještě letenky na Sicílii v provincii Olbia za 2.780,- kč a za stejnou cenu také levné letenky do Florencie.

Co tu máme dál? Ještě o stovku levněji si zaletíte z Vídně do Švýcarského Curychu. K našim západním sousedům z Německa se dá využít tarifu za 2.780,- kč v podobě letu do Berlína. Pak už zůstává jen levný trojlístek s letenkami do Španělska. Za Barcelonu zaplatíte pouhých 3.067,- kč, Mallorca vás bude stát 3.901,- kč a Madrid 4.071,- kč.

Tip: Veškeré zde uvedené akce s volnými termíny jsme rozmístily do kalendářů, takže letenky není potřeba vyhlédávat. Pro jejich snadnou rezervaci si stačí vybrat příslušnou destinaci a poté už jen kliknout na odkaz "kalendář". Akční letenky do Evropy z Vídně od Air Berlín jsou dělány na léto včetně července a prosince. Náhledněte do kalendářů a vyberte si svou levnou cestu. Akce nebudou platné do nekonečna.

⇆ Milán - Itálie (z Vídně) 2.505,- kč kalendář

⇆ Curych - Švýcarsko (z Vídně) 2.690,- kč kalendář

⇆ Olbia Sardínie - Itálie (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

⇆ Florencie - Itálie (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

⇆ Berlín - Německo (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

⇆ Barcelona - Španělsko (z Vídně) 3.067,- kč kalendář

⇆ Mallorca - Španělsko (z Vídně) 3.901,- kč kalendář

⇆ Madrid - Španělsko (z Vídně) 4.690,- kč kalendář

Air Berlin - Itálie - Toskánsko ↔ levné letenky Florencie 2.734,- kč

Naším cílem je přinášet vám denně tipy na nejlevnější letenky a tak pro vás ve dne i noci monitorujeme akce a výhodné, třeba i chybné tarify leteckých společností a významných cestovních prodejců, abychom vás o tom mohli vždy bleskově informovat a vy co nejrychleji rezervovat a ušetřit tak na letu pořádný ranec.

Dnes naše putování vede do Itálie - Toskánska. Ani se tomu nechce věřit, ale za tři měsíce by to už byl rok od poslední zvěřejněné zprávy na levné letenky do Florencie. Naposledy nám objednání levnější letenky do Toskánska nabízela Austrian Airlines a předtím České Aerolinie, vše s odlety z Vídně, která jakožto jediné odletová destinace nabízí Čechům přijatelné podmínky, nechceme-li za let přeplácet.

Na odlety z Vídně se zaměříme i nyní. Dnes spuštené akční letenky do Florencie se zrodily ze spojů německé letecké společnosti Air Berlin. Zpáteční lety Vídeň - Florencie si můžete zaknihovat za cenu 2.734,- kč s taxami i poplatky. Okolo této hranice se cena levné letenky do Toskánska pohybovala i loni.

A nyní už se dostáváme k samotné dostupnosti letů. Stručně se vám pokusíme nastínit jak pozitiva, tak i možná negativa. Plusové body sbírá akční kalendář, takže odpadá vyhledávání levných letenek. Cestovní období pro levný let do Itálie zahrnuje termíny od 24. června 2014 do 30. října 2014. Malým protikladem je dostupnost volných míst, například lety tam v srpnu a září už nejsou, na druhou stranu se najde ještě pár volných míst na prázdninový červenec (návraty v srpnu z Florencie jsou možné).

Na cestě do Toskánska zahájíte svůj let s aerolinkami Air Berlin na letišti Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Doba přímého letu z Vídně do Toskánska činí cca hodinu a půl.

Tip: letenky do Florencie, pyšnící se památkami UNESCO jsou v prodeji od dnešního dne až do vyprodání, nebo odvolání akce. I když jsou zde podmínky více než jasné, rádi vám při rezervaci letu s čímkoliv pomůžeme, online poradna nám funguje na facebooku, pro rychlou radu ideální řešení. Ubytování je levné kolem Via Nazionale u nádraží, najdete na booking.com.

↔ Florencie - Itálie Toskánsko z Vídně 2.734,- kč kalendář

Austrian Airlines - Itálie - levné letenky do Florencie z Vídně 2.661,- kč

Před časem jsme Vás upozornili na výhodný tarif rakouského leteckého přepravce Austrian Airlines v rezervačním systému student agency, na levné letenky do Florencie s odlety z Vídně. Jelikož se znovu objevuje kalendář znázorňující volné akční letenky do tohoto toskánského města ležícího na řece Arno, jsme tady opět! Tentokrát je cena letenky do Itálie ještě nepatrně výhodnější!

Není to žádný velký skok oproti minulé akci, ale každá koruna dobrá. Minulé akční letenky do Toskánska byly k mání za 2.792,- kč za zpáteční letenky. Nyní máte možnost objednávat si levné letenky do Florencie s odletem z Vídně za cenu 2.661,- kč s taxami a poplatky (Vídeň - Florencie a zpět).

Dostupnost: levné lety do Itálie (Florencie - Toskánsko) si vyberete z kalendáře s volnými lety. Kalendář si jednoduše vyjedete kliknutím na odkaz pro rezervaci ve spodní části této aktualitky. Aktuálně v najdete vybrané neobsazené letenky na termíny od 22. září až do 25. května 2014. Pro lepší orientaci doporučujeme do něj přímo nahlédnout.

Informace k tarifu - akční lety - přeprava - zajišťuje aerolinka Austrian Airlines. Odlétá se z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE), přímým letem na letiště Florencie / Peretola(FLR). Let Vídeň - Florencie trvá hodinu a 25 minut, stejně tak u cesty zpět.

Tip: rezervací levné letenky do Florencie si můžete zajistit levnou dovolenou letecky v Toskánsku ještě na tento rok, v nenáročném tarif s odletem z Vídně. Termíny ubývají rychlým tempem a již nyní jich je nedostatek. Jste-li rozhodnuti pro letenky do Itálie, pospěšte si!

Online rezervace levné letenky Florencie (Itálie - Toskánsko)

Itálie - Toskánsko - levné letenky do Florencie z Vídně 2.792,- kč

V rezervačním systému student agency je nyní k nalezení bezvadná akce s odletem z Vídně, levné letenky do Florencie v Toskánsku, italského regionu s bohatou historií za cenu 2.792,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky z Florencie do Vídně.

Jak rezervovat? Akční letenky do Toskánska si vyberete z kalendáře s volnými termíny od 29. dubna s možností zpáteční letů až do 13. února 2014. Tyto levné letenky do Itálie (Florencie) jsou k nalezení v aktuální akční nabídce.

Informace k letu: poletíte s aerolinkami Austrian Airlines s odletem z letiště Vienna / Vienna Intl. (VIE), Rakousko s příletem na letiště Florence / Amerigo Vespucci (FLR), Itálie, Toskánsko. Přímý let z Vídně do Florencie trvá hodinu a 25 minut, zpáteční o 5 minut méně.

Akce na levné letenky v systému student agency je časově omezena, takže se vyplatí objednávat ihned, navíc teď objednáte levné letenky do Itálie za tuto supr cenu i na léto. Není tedy na co čekat.

Online rezervace levné letenky Florencie - Toskánsko (Itálie)

České Aerolinie - Toskánsko - levné letenky Praha - Florencie 3.690,- kč

Přinášíme tip na cestu za kulturními poklady Itálie! Jsou tady České Aerolinie a jejich zajímavý tarif na levné letenky do Florencie, hlavního města Toskánska za bezva cenu 3.690,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy. Město, které má historickou část centra zapsanou na seznamu UNESCO, láká nejednoho cestovatele z celého světa. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Florencie do Prahy.

Jak si rezervovat levné letenky do Florencie a hlavně na kdy? Nejlepší bude ukázat si levný let do Toskánska na konkrétním příkladu. Letět levně můžete od měsíce dubna do května. Odkaz s náhledy rezervace levné letenky do Florencie na konkrétní měsíce naleznete níže.

Trasa: Jedná se o pohodové lety ČSA do Toskánska bez mezipřistání. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Let Praha - Florencie trvá hodinu a 40 minut.

Jak objednávat? Kliknutím na odkazy níže si zobrazíte příkladové termíny levných letů do italského Toskánska. Pakliže vám uvedené termíny na booking levné letenky do Florencie nebudou vyhovovat, můžete si je upravit, systém vám nabídne i další termíny za podobné ceny, mrkněte.

- duben - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

- květen - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur