TIP! United Airlines ✈ USA - Havaj - akční letenky Honolulu z Mnichova ↔ 18.790 Kč

TIP! United Airlines ✈ USA - Havaj - akční letenky Honolulu z Mnichova ↔ 18.790 Kč
Rezervace letenky

Aloha! Honolulu, hlavní město Havajských ostrovů, je místem, kde se snoubí neuvěřitelná krása tropické přírody s moderním a rušným městským životem. Jak se tam vypravit? Aktuálně solidní podmínky nastavila americká aerolinka United Airlines. Odlety z Budapešti střídají akční letenky do Honolulu s odletem z Mnichova za 18.790 Kč.

Kdy letět na Havajské ostrovy?

V současnosti jediné akční letenky na Havajské ostrovy s cenou pod devatenáct tisíc Korun od United Airlines je koncipována na termíny v druhé polovině letošního roku. Aerolinka myslí i na příští rok, a tak najdeme volná místa až do začátku příštího jara.

Cestovní období: 2. září 2023 až 31. březen 2024

Dopravce: United Airlines

Přestup: San Francisco - USA

Přílet: (HNL) Honolulu airport - Havaj

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Autobus: Můžete použít dopravní linky číslo 19, 20, 31, 32 a 42, které vás doveou přímo do centra Honolulu. Jízdné se pohybuje kolem 3 dolarů na osobu.

Taxi: Pokud si přejete pohodlnost a rychlost, můžete si objednat taxi. Cena se pohybuje mezi 40 a 60 dolary.

Pronájem auta: Další možností je si pronajmout auto na letišti a jet do města na vlastní pěst. Ceny za pronájem se pohybují od 25 dolarů za den.

Shuttle bus: Pokud máte zájem o sdílený transfer, můžete využít služby shuttle busu. Cena se pohybuje mezi 10 a 20 dolary na osobu.

Co dělat v Honolulu?

Pláže - Honolulu je domovem některých z nejkrásnějších pláží na Havaji, jako je Waikiki Beach, Hanauma Bay a Lanikai Beach.

Surfing - Havajské ostrovy jsou nejslavnější svými vlnami a surfingem a Honolulu není výjimkou. K dispozici je řada škol, které nabízejí lekce pro všechny úrovně.

Pearl Harbor - V Honolulu se nachází nezapomenutelné muzeum Pearl Harbor, které připomíná události z 7. prosince 1941. Lze zde vidět USS Arizona Memorial a USS Bowfin Submarine Museum.

Diamond Head - Výlet na Diamond Head nabízí krásný výhled na Honolulu a Waikiki. Tento sopečný kráter se nachází na východním konci Waikiki Beach.

Iolani Palace - Iolani Palace je oficiálním sídlem havajského monarchie a historicky důležitou budovou, která vám nabídne pohled na havajskou historii.

Kula Botanical Garden - Zahrada Kula Botanical Garden nabízí nádherné výhledy na ostrov a tropickou zeleň. K dispozici jsou zde cesty a mosty pro pěší procházky a prohlídky.

Luau - Kdo by nechtěl zažít tradiční havajskou slavnost plnou tance, zpěvu a jídla? V Honolulu je k dispozici mnoho možností pro návštěvu této nezapomenutelné havajské tradice.

Honolulu Zoo - Honolulu Zoo je domovem mnoha druhů zvířat, včetně slonů, tygrů, medvědů a mnoha dalších. Je ideální pro rodiny s dětmi.

Shangri La - Shangri La je muzeum umění, které se nachází v honolulské čtvrti Diamond Head. Muzeum obsahuje jednu z největších sbírek islámského umění na světě.

Koupání s delfíny - Honolulu je ideálním místem pro plavání s delfíny, ať už v oceánu nebo v některé z místních zábavních parků. Toto nezapomenutelné zážitky vám jistě zanechají trvalé vzpomínky na dovolenou v Honolulu.

Akční letenky Honolulu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.