TIP! United Airlines - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 5.990,- Kč

TIP! United Airlines - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) 5.990,- Kč
Rezervace letenky

Zaoceánské lety za 6 tisíc korun? Po dnešním tipu na Kanadu se opět vracíme k USA. Již 22. září po oznámení otevření Spojených Států Amerických pro očkované z Evropské Unie tu byla letenka na Floridu od Aeromexico. Nyní k tomu přibyla podobná nabídka na rezervaci letenky do Miami s odletem z Barcelony za 5.990,- Kč.

Říkáte si, odlétat z Barcelony je holý nesmysl? Proč, když se tam dá sehnat letenka od 707,- Kč? Obdobně teď létá na Floridu i Aeromexico. Ta má levné letenky do Miami s odletem z Madridu. Aerolinka United Airlines létá do Miami zase z Barcelony a oba se vlezou pod metu 6 tisíc korun za obousměrnou cestu.

Vraťme se k původnímu tarifu do USA, který má na starosti právě United Airlines. Výše uvedený odkaz na kalendář dovoluje bookovat termín do Miami z Barcelony na 1. listopad 2021 až 22. únor 2022.

Odlétá se s United Airlines z letiště El Prat v Barceloně (BCN) ve Španělsku a letí se přes New York - letiště (EWR) Newark Liberty airport, kde se přestupuje. Přílet je na letiště Miami (MIA) Miami airport -  USA.

Přehled všech levných letenek do USA zde.

Dopravci: United Airlines

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.