TIP! United Airlines ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Mnichova ↔ 11.790 Kč

TIP! United Airlines ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Mnichova ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Za památkami mayské civilizace do Guatemaly? Poslední taková výzva z října od Iberia byla hnedka pryč. Podobně atraktivní lety teď v prosinci nečekaně ukázala letecká společnost United Airlines. Komu vyhovují odlety z německého Mnichova, ušetří. Americká aerolinka totiž na lince Mnichov - Guatemala City chce 11.790 Kč.

Kdy letět do Guatemaly pod dvanáct tisíc Korun?

Výhodou oproti minulým akčním letům do Guatemaly od Iberia, která mimochodem odlétala z Berlína, jsou termíny s odlety již od začátku roku. Španělský dopravce měl totiž v prodeji letenky od jara. V případě letenky do Guatemala City z Mnichova od United Airlines se jedná o cestovní období na 17. leden 2023 až 22. března 2023.

Do Guatemaly s americkou aerolinkou

United Airlines disponuje výhodnými letenkami do Guatemaly z letiště v Mnichově - (MUC) Munich airport - Německo s krátkým přestupem v USA - Washingtonu (IAD) (čekání na další letadlo jen dvě hodiny). Cíl linky je (GUA) La Aurora airport - Guatemala. U cesty zpátky by u přestupu mohlo být delší čekání (ověřte si v náhledu rezervace).

Doprava zavazadel do Střední Ameriky

Součástí tarifu "basic economy" do Ciudad de Guatemala je u United Airlines doprava zdarma jednoho příručního zavazadla do rozměrů 43 × 25 × 22 cm. Při cestě za Atlantik není nijak omezeno hmotností.

Náš tip

Pro zájemce o letenky do Guemaly s odlety z Prahy má United Airlines řešení. Ve spolupráci s Lufthansou se prodávají akční spoje za 16.990 Kč.

Akční letenky Guatemala

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.