TIP! United Airlines ✈ Spojené státy americké - Nevada - akční letenky do Las Vegas z Berlína ↔ 12.790 Kč

TIP! United Airlines ✈ Spojené státy americké - Nevada - akční letenky do Las Vegas z Berlína ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Je tady o důvod víc vyrazit za zábavou do Vegas. Jestli jste četli náš příspěvek z konce června o letenkách do Las Vegas z Mnichova za 11.990 Kč v podání American Airlines a Finnair, máte na výběr další alternativu akčního letu. Ten přichází od americké letecké společnosti United Airlines. Tentokrát s odlety z Berlína v ceně 12.790 kč.

Kdy letět do Las Vegas?

Oba tarify mají obdobnou dostupnost. Vybízím k letům do americké Nevady od letošního podzimu do příštího jara. Viz kalendář a letenky do Las Vegas z Berlína na cestovní období od 4. listopadu 2022 do 28. března 2023.

Jak se letí do Nevady?

Do Las Vegas se letí s dopravcem United Airlines s odlety z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo. Následuje let do New Yorku - Newark (EWR) a asi třihodinová pohodová čekačka na další letadlo, které už letí na letiště Las Vegas (LAS) McCarran airport - Nevada - Spojené státy americké (USA).

Kolik zavazadel sebou do Las Vegas?

Bez doplatku je u United Airlines jedno příruční zavazadlo (56×35×22 cm) + malou tašku pod sedadlo 43×25×22 cm.

Akční letenky do Las Vegas

 

Dalši tipy na lety do USA?

Aktuální přehled TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.