TIP! 🇹🇿 Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Berlína a Vídně (zpáteční) 12.690,- Kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Berlína a Vídně (tam a zpět) 12.690,- Kč
Rezervace letenky

Při cestách na africký ostrov Zanzibar často volíte služby tureckých národních aerolinek Turkish Airlines. Tento kvalitní dopravce tam tradičně létá z Vídně, nyní se však vyplatí hodit očko také na odlety z dobře dostupného německého Berlína. Zpáteční letenky na Zanzibar z Berlína stojí v akci 12.690,- Kč, linka z Vídně s doplatkem 900,- Kč.

Turkish Airlines má pro nás akční letenky na Zanzibar z Berlína i Vídně skoro na celý rok. V kalendářích najdeme termíny od května do prosince u linky Berlín - Zanzibar a zpět a od dubna do listopadu u letů Vídeň - Zanzibar a zpět.

Letecká společnost Turkish Airlines je 4* dopravce. Tomu odpovídá i dobrý servis na palubě a další služby kolem. Například zavazadla si můžeme vzít do letadla až tři bez dalších doplatků. Dvě příruční a jedno odbavené až do 40 kg.

Dopravce: Turkish Airlines

V tuto chvíli na Zanzibar létá v akci ještě aerolinka Ethiopian Airlines. Do Tanzánie létá z Vídně za třináct tisíc korun od dubna do prosince.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.