TIP! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy ↔ 13.690 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy ↔ 13.690 Kč
Rezervace letenky

Je libo na Srí Lanku s odletem z Česka s leteckou společností Turkish Airlines? Ceny těchto letenek se šplhaly značně nahoru a z 11 tarifů se žádný pod patnáct tisíc nedostane. Za 14 tisíc prodávaly na začátku polské LOT, ale ty už zdražily. Úplně jinou cestu teď razí právě turecká národní aerolinka, která nabízí Praha - Colombo a zpět za 13.690 Kč!

Dostupnost: Za takto výhodné peníze lze nyní objednávat letenky na Srí Lanku z Prahy na first minute. Co to znamená? V systému jsou termíny na příští rok 2023. Praha - Colombo a zpět od Turkish Airlines lze bookovat na březen a duben 2023.

S Turkish se létá do světa přes její domovinu, tedy turecký Istanbul s žádným dlouhým čekáním na další letadlo.

TIP: Jídlo na palubě zdarma!

TIP: Přeprava 3 zavazadel zdarma (2 palubní + 1 odbavené do 30 kg).

TIP: Přehled akční lety Srí Lanka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.