TIP! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy ↔ 13.690 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy ↔ 13.690 Kč
Rezervace letenky

Je libo na Srí Lanku s odletem z Česka s leteckou společností Turkish Airlines? Ceny těchto letenek se šplhaly značně nahoru a z 11 tarifů se žádný pod patnáct tisíc nedostane. Za 14 tisíc prodávaly na začátku polské LOT, ale ty už zdražily. Úplně jinou cestu teď razí právě turecká národní aerolinka, která nabízí Praha - Colombo a zpět za 13.690 Kč!

Dostupnost: Za takto výhodné peníze lze nyní objednávat letenky na Srí Lanku z Prahy na first minute. Co to znamená? V systému jsou termíny na příští rok 2023. Praha - Colombo a zpět od Turkish Airlines lze bookovat na březen a duben 2023.

S Turkish se létá do světa přes její domovinu, tedy turecký Istanbul s žádným dlouhým čekáním na další letadlo.

TIP: Jídlo na palubě zdarma!

TIP: Přeprava 3 zavazadel zdarma (2 palubní + 1 odbavené do 30 kg).

TIP: Přehled akční lety Srí Lanka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.