TIP! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Prahy na příští rok ↔ 16.590 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Prahy ↔ 16.590 Kč
Rezervace letenky

S leteckou společností Turkish Airlines nově také do hlavního města Mexika s odletem z Česka. Po tipu na Cancun z Prahy za 14.590 Kč si z naší metropole zaletíme s 4 hvězdičkovým dopravcem do Mexico City z naší české metropole. Po více než čtvrt roce se nabízí akční letenky Praha - Mexico City a zpět za 16.590 Kč.

V lednu byla šance rezervovat si letenky do Mexico City s odletem z Vídně pod deset tisíc korun v podání Iberie. Tuto španělskou aerolinku volí hlavně nenároční cestovatelé. Náročnější vždy dají přednost akci jakou má teďka 4* turecká Turkish Airlines.

Dostupnost: Letenky do Mexika s odlety z Česka od Turkish Airlines jsou až na příští rok 2023. Pod odkazem najdete letenky do Mexico City z Prahy na termíny od 19. ledna 2023 až do 26. dubna 2023, kdy jsou poslední návraty z Mexika.

TIP: Mexiko levné letenky TOP 5

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.