TIP! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko s odletem z ČR - letenky do Cancunu z Prahy ↔ 14.590 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko s odletem z ČR - letenky do Cancunu z Prahy ↔ 14.590 Kč
Rezervace letenky

Kdo chtěl ještě pár dní zpět letět do karibského letoviska Cancun z České republiky za rozumné peníze, mohl si nechat zajít chuť. Nyní se všechno zase vrací do doby jako před koronou a objevují se atraktivní akční lety do Karibiku. Hlavní průkopník? Turkish Airlines. Seznamte se s akční letenkou do Mexika (Cancun) s odletem z Prahy za 14.590 Kč.

Tohle je první letošní akční letenka do Cancunu s odletem z Prahy. Cena 14.590 Kč není na 4* Turkish Airlines nikterak vysoká.

Kdy vyrazit do Karibiku? S tímto tarifem si naplánujete cestu do Mexika na příští rok. Odlety je možné kupovat na datumy od 26. ledna do 26. dubna 2023.

Jak poletíme? Odlétá s Turkish Airlines z Prahy a přes Istanbul a Mexico City (technický stop - doplnění paliva) příletíme na letiště Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko.

TIP: Přehled akčních letenek do Mexika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.