TIP! Turkish Airlines ✈ Malajsie - letenky do Kuala Lumpur z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 14.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Malajsie - letenky do Kuala Lumpur z Prahy ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Na trh s akčními letenkami se opět dere Turkish Airlines. Čím nás překvapí tentokrát? U zákazníků oblíbená čtyřhvězdičková národní aerolinka Turecka vybízí k atraktivní cestě do Malajsie s odlety z Česka. Je tu nová inspirace v podobě další verze obousměrné zvýhodněné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Prahy za 14.990 Kč i s poplatky.

Dostupnost: S leteckou společností Turkish Airlines díky této akci můžeme odletět do Malajsie hned po letních prázdninách. Letenky Praha - Kuala Lumpur a zpět za patnáct tisíc korun bookujte na období od 2. září 2022 do 30. března 2023.

Linka do Kuala Lumpur (KUL) od Turkish je výhodná také z hlediska jednoho krátkého přestupu v tureckém Istanbulu, což ocení všichni, kteří neradi dlouho čekají na letišti... takže všichni. :)))

TIP! Turkish Airlines poskytuje v ceně letenky i jídlo na palubě už zahrnuto v palubním servisu. Objednávat se dá dokonce i speciální strava (vegan vegetarián, či dietář).

TIP: Přeprava zavazadel je zdarma! Kolik si toho do letadla směřujícího do Malajsie na palubě Turkish Airlines můžeme vzít? Odpověď je 3 zavazadla (2 palubní a 1 odbavené až do váhy 30 kg!), co víc si přát.

TIP: Přehled všechny akční lety do Malajsie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.