TIP! TAP Air Portugal - Portugalsko - Madeira - levné letenky Funchal z Prahy a Vídně (a zpět) 3.490,- Kč

TIP! TAP Air Portugal - Portugalsko - Madeira - levné letenky Funchal z Prahy a Vídně (a zpět) 3.490,- Kč
Rezervace letenky

Portugalská letecké jednička se po letních prázdninách překonává. Jejich obvyklý cenový standart se nikdy nedostával na nějaké ultra slevy a nyní? Po včerejších letenkách na Azory s odlety z Česka za parádních 3.490,- Kč se za stejné peníze podíváme i na portugalský ostrov Madeira. Za tři a půl tisíce poletíme z Prahy, nebo Vídně.

Seznamte se, jsou tu obousměrné letenky do Funchal s odletem z našeho hlavního města za cenu, která je na této lince nejnižší v historii. Podotýkáme, že toto je klasický zpáteční, nikoliv lowcost tarif. Stejně však platí jako u nízkonákladovek přeprava jednoho příručního zavazadla zdarma.

Dostupnost: Portugalská letecká jednička TAP Air Portugal má pro nás tři verze akčních letů. Dvoje levné letenky Madeira s odlety z Prahy v cenách 3.490,- kč a  3.590,- Kč (rozdíl je v termínech). Kdo by chtěl letět na portugalské souostroví z Vídně, může za úplně stejných podmínek.

Levné letenky do Funchal na Madeiře od TAP Portugal je možné objednávat na termíny od listopadu letošního roku do dubna 2022. Linka z Prahy má volnou kapacitu až od ledna.

Pakliže vás zajímá zmíněná levná letenka na Azorské ostrovy a ostrov Sao Miguel s odletem z Česka za 3.490,- Kč, mrkněte na tento článek.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.