Doporučujeme! TAP - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky Sao Miguel z Prahy (zpáteční) 3.490,- Kč

Doporučujeme! TAP - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky Sao Miguel z Prahy (zpáteční) 3.490,- Kč
Rezervace letenky

Je tu další cestovatelská bombička od portugalských aerolinek TAP Air Portugal. Navštivte výhodně s odletem z České republiky nejzápadnější cestovatelský klenot Evropy. Je tu snížená nabídka akčních letenek na fascinující a monumentální Azorské ostrovy. Rezervujte si letenky Praha - Sao Miguel a zpět jenom za 3.490,- Kč.

Na ostrov Sao Miguel letecká společnost TAP Air Portugal létala a létá z Vídně. Linka z Prahy je novinka. Navíc cena je libová. Z Vídně se v akci létalo minimálně za 4.790,- kč, takže 3.490,- kč za letenky na Azorské ostrovy s odletem z Prahy nemají konkurenci, navíc když ryanair léta jen z Frankfurtu a  to od 3.490,- Kč, což není žádný hit.

Abychom to shrnuly, levné letenky na Sao Miguel - Ponta Delgada od TAP Air Portugal máme ve dvou verzích s odletem z Prahy a v jedné verze za stejnou cenu také pro ty, co by chtěli letět na Azory s odletem z Vídně.

Dostupnost: Levné letenky od portugalského přepravce je možné objednávat na datumy od listopadu a nebo taky na přístí rok (termíny až do března). Akce je platná v den zveřejnění článku a jen do vyprodání.

S aerolinkou TAP Air Portugal se letí přes Lisabon a v ceně zpátečního letu máme také dopravu příručního zavazadla.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.