TIP! Swiss Airlines / Lufthansa ✈ Itálie - Sardínie - akční letenky Olbia z Prahy na prázdniny ↔ 3.990 Kč

TIP! Swiss Airlines / Lufthansa ✈ Itálie - Sardínie - akční letenky Olbia z Prahy na prázdniny ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Za poslední měsíc se nám trošku roztrhl pytel s akčními letenkami do letoviska Olbia v italské Sardínii. Na konci června jsme si ukázali kombinovaný akční prázdninový tarif od Austrian a Lufthansy za 5.490 Kč. Kromě toho, že nám zlevnil o tisícovku, je tu další a to na letenky Praha - Olbia a zpět od Swiss a Lufthansy za parádních 3.990 Kč.

Letenky na Sardínii z Prahy na prázdniny jen za 3.990 Kč!

Dopravci: Swiss Airlines a Lufthansa

Období pro cestu: 18. července až 26. října 2023 (sezónní letenky)

Odlet: letiště Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: letiště Curych (ZRH) Zurich Airport Švýcarsko

Přílet: letiště Olbia - Sardínie (OLB) Costa Smeralda Arpt Itálie

Zavazadla: 1 ks příruční zavazadlo

Jak se po příletu dostat z letiště?

Seznam dopravy z letiště Olbia do centra města, seřazený podle ceny a doplněný o ceny a časy:

1. Autobus: Pravidelné autobusové linky jsou k dispozici přímo u letiště. Cena za jednosměrnou jízdenku je kolem 1,50 EUR a cesta trvá přibližně 15 minut.

2. Taxi: Taxi je k dispozici před terminálem letiště. Cena za přepravu do centra města se pohybuje kolem 15-20 EUR a cesta trvá přibližně 10-15 minut.

3. Pronájem automobilu: Na letišti si můžete pronajmout auto u jedné z místních autopůjčoven. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

4. Transferová služba: Existuje také možnost využít předem rezervovanou transferovou službu, která vás převeze z letiště do centra města. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli a požadované trase.

5. Soukromý řidič: Možností je také využít služeb soukromého řidiče, který vás odveze přímo do centra města. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli a požadované trase.

Přesné ceny a časy dopravy se mohou lišit v závislosti na aktuální situaci a sezóně. Doporučuje se vždy ověřit nejnovější informace před cestou.

Co dělat v letovisku Olbia a okolí?

1. Costa Smeralda: Navštivte jedno z nejluxusnějších letovisek na světě s krásnými plážemi, luxusními hotely a přístavním městečkem Porto Cervo.

2. Pláže: Vychutnejte si nádherné pláže v okolí Olbie, jako je La Cinta, Capriccioli, Cala Brandinchi a Spiaggia del Principe.

3. Národní park La Maddalena: Prozkoumejte nádherný národní park s krásnými ostrovy a azurově modrou vodou. Můžete si pronajmout loď a projet se mezi ostrovy.

4. Archeologická lokalita Nuraghe Riu Mulinu: Obdivujte starobylou nuragickou stavbu, která je typická pro Sardinii, a dozvědět se o historii a kultuře ostrova.

5. Muzeum archeologie a etnografie Olbia: Navštivte muzeum a objevte bohatou historii a kulturu oblasti, včetně etruských a římských artefaktů.

6. Vinařská oblast Gallura: Prozkoumejte krásnou vinařskou oblast s možností ochutnávky místních vín a procházky vinicemi.

7. Golfo di Orosei: Plavte se po překrásném zálivu, kde se nacházejí úchvatné skalní útvary, jako jsou Cala Luna a Cala Goloritzé.

8. Historické centrum Olbie: Procházejte úzkými uličkami starého města Olbia, obdivujte historické budovy a ochutnejte tradiční sardinskou kuchyni v jedné z místních restaurací.

9. Muzeum moderního umění: Obdivujte sbírku moderního umění v regionálním muzeu v Olbii.

10. San Simplicio Bazilika: Navštivte nejvýznamnější křesťanskou památku v Olbii, která je zasvěcena patronovi města.

11. Turská věž: Obdivujte historickou věž, která byla postavena během turecké invaze v 16. století a nabízí úchvatný výhled na město.

12. Piazza Regina Margherita: Relaxujte na centrálním náměstí v Olbii, kde se nachází kavárny a restaurace, ideální místo na odpočinek a sledování místního života.

13. Muzeum námořních tradic: Prozkoumejte muzeum věnované bohaté námořní historii Sardinie a tradici stavby lodí.

14. Katedrála San Simplicio: Navštivte katedrálu, která je zasvěcena patronovi Olbie a nabízí krásnou architekturu a umělecká díla.

15. Trhy: Navštivte místní trhy v Olbii, kde si můžete zakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, sýry a další místní speciality.

Toto je pouze výběr z mnoha zajímavých míst a aktivit, které můžete v Olbii a jejím okolí vyzkoušet. Každý nalezne něco, co mu bude vyhovovat, a zážitky z pobytu na tomto nádherném ostrově budou nezapomenutelné.

Všechny akční letenky Olbia

Náš tip

Další levné letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.