Olbia

 • Nový tarif: Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) od 1.321,- Kč

  Nový tarif: Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) od 1.321,- Kč

  Je tu bezva tip na rezervaci levné letenky do Sardínie! Dovolujeme si upozornit na nový tarif s letenkami do Olbia v podání letecké společnosti Wizz Air. Chcete do Sardínie? Pak pouvažujte nad lowcost levnou letenkou do Olbia s odlety z Vídně již od 1.321,- kč. Tato nízkonákladová linka byla spuštěna až letos, tak toho včas využijte.

 • Air Berlin ⇆ akční letenky z Vídně nejen do Sardinie od 2.505,- kč

  Prázdniny za dveřmi, na což reagují i letecké společnosti, které se předhánějí ve výhodnosti tarifů. Některé méně a některé zase více. Tou snaživější v těchto dnech je německá letecká společnost Air Berlin, jenž produkuje pod svou dceřinou nízkou Niki Luftfahrt levné letenky do Evropy z letiště ve Vídni. Zpáteční lety jsou k dostání už za 2.505,- s taxami i poplatky.

  A nyní už se pusťme do vírů akcí. Kam si tedy zabukujeme levné letenky? Nejlepší cenu zaujímá let do Itálie. Zpáteční letenky do Milána jsou k dostání za 2.505,- kč. Z Itálie tu jsou ještě letenky na Sicílii v provincii Olbia za 2.780,- kč a za stejnou cenu také levné letenky do Florencie.

  Co tu máme dál? Ještě o stovku levněji si zaletíte z Vídně do Švýcarského Curychu. K našim západním sousedům z Německa se dá využít tarifu za 2.780,- kč v podobě letu do Berlína. Pak už zůstává jen levný trojlístek s letenkami do Španělska. Za Barcelonu zaplatíte pouhých 3.067,- kč, Mallorca vás bude stát 3.901,- kč a Madrid 4.071,- kč.

  Tip: Veškeré zde uvedené akce s volnými termíny jsme rozmístily do kalendářů, takže letenky není potřeba vyhlédávat. Pro jejich snadnou rezervaci si stačí vybrat příslušnou destinaci a poté už jen kliknout na odkaz "kalendář". Akční letenky do Evropy z Vídně od Air Berlín jsou dělány na léto včetně července a prosince. Náhledněte do kalendářů a vyberte si svou levnou cestu. Akce nebudou platné do nekonečna.

  ⇆ Milán - Itálie (z Vídně) 2.505,- kč kalendář

  ⇆ Curych - Švýcarsko (z Vídně) 2.690,- kč kalendář

  ⇆ Olbia Sardínie - Itálie (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

  ⇆ Florencie - Itálie (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

  ⇆ Berlín - Německo (z Vídně) 2.780,- kč kalendář

  ⇆ Barcelona - Španělsko (z Vídně) 3.067,- kč kalendář

  ⇆ Mallorca - Španělsko (z Vídně) 3.901,- kč kalendář

  ⇆ Madrid - Španělsko (z Vídně) 4.690,- kč kalendář