TIP! Singapore Airlines - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč

TIP! Singapore Airlines - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Konečně se svět zase vrací do normální podoby a s ním i exkluzivní nabídky cestovat na ojedinělá a vyjímečná místa. Přesně takový je i ostrov Bali v Indonésii. Odlety z Česka na Bali se do této chvíle pohybovaly od 17 tisíc. Teď ale zaúřadovala Singapore Airlines s nabídkou levné letenky na Bali z Prahy jenom za 13.990,- Kč.

Singapore Airlines je pětihvězdičková aerolinka, takže žádná podřadná letecká společnost druhé kategorie. Její akční letenky do Denpasar Bali z Prahy jsou nyní o 4 tisíce níže, než její konkurence Turkish Airlines a KLM na stejné lince.

Dostupnost: Objednat si letenky na Bali s odlety z České republiky od Singapore Airlines můžeme na termíny od 8. března do 7. května a poté od 12. září do 29. listopad 2022.

Jak se letí do Indonésie na palubě Singapore Airlines? Odlétá se z letiště Praha (PRG) a letí se přes Mnichov (MUC), kde je přestup (čas cca 2 hodiny) a Singapur (SIN) (delší zastávka). Poté pokračujeme k přistání ve finální destinaci (DPS) Ngurah Rai airport - Indonésie.

Zavazadla: 1 ks příruční + 1 ks odbavené zdarma.

Dopravce: Singapore Airlines

Přehled levných letenek do Indonésie zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.