Bali

TIP! Eva Airways - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Vídně 14.290,- kč

TIP! Eva Airways - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Vídně 14.290,- kč

V poměrně krátké době se na trhu už celkem potřetí objevují levné letenky na žádaný indonéský ostrov Bali. Po China Eastern a Thai Airways tasí trumfy z rukávu taiwanská soukromá letecká společnost Eva Airways. Jen 14.290,- kč nyní stojí akční letenky do Denpasar Bali při odletu z Vídně.

TIP! Thai Airways - Indonésie - levné letenky Bali z Vídně 15.490,- kč

TIP! Thai Airways - Indonésie - levné letenky Bali z Vídně 15.490,- kč

Oslaďte si život nezapomenutelnou dovolenou v Indonésii! Je tu druhý podzimní tip na levné letenky na Bali pro náročnou klientelu. Letenky na Bali, nezapomenutelný ostrov tisíce chrámu, nádherných pláží, přírody a vulkánů nám nabízí také Thai Airways. Leťte do Denpasar Bali z Vídně za 15.490,- kč.

TIP! China Eastern - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy 12.990,- kč

TIP! China Eastern - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy 12.990,- kč

Poznejte přírodní krásy na jednom z nejhezších indonéských ostrovů. Zveme vás na ostrov Bali! Cesta na ostrov s neopakovatelnou atmosférou vychází zase o něco levněji! Využijte akční letenky do Denpasar Bali s odletem z Prahy, za zpáteční linku zaplatíte jen 12.990,- kč, což je úspora 2 tisíce oproti minule.

TIP! KLM - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 14.890,- kč

TIP! KLM - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 14.890,- kč

Prázdniny už sice odzvonily, tipy na zajímavé destinace za dostupné ceny i pro běžného smrtelníka zdaleka ne! Sezónní letenky na indonéský ostrov Bali s odletem z Prahy, to je to, nač čeká početná řádka cestovatelů z Česka. Sezónní linka Praha - Denpasar Bali a zpět je dostupná za 14.890,- kč v režii nizozemské KLM.

TIP! Qatar Airways - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali (zpáteční) 13.590,- kč

TIP! Qatar Airways - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali (zpáteční) 13.590,- kč

Oáza nevšedního odpočinku vám dopomůže zapomenout na denní starosti. Dobře naplánovaná dovolená v Asii může mít vysoký komfort i za cenu nízkých nákladů. Využijte tipu na levné letenky na Bali. Indonéský ostrov patří mezi cestovatelské topovky a vy si jej vychutnáte na křídlech Qatar Airways ve zpátečním spoji s odletem z Bruselu za 13.590,- kč.

China Eastern Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali z Prahy 12.990,- kč

akce letenky Denpasar Bali - Bali - Indonésie z Prahy

Po dvou měsících se na trhu objevuje už celkem zaběhnutý tarif na akční letenky do Denpasar Bali, hlavního města překrásného ostrova Bali. Top destinace Indonésie je v režii tohoto dopravce k doletu také z letiště v Praze. Letenky na ostrov Bali z Česka a zpět pod 13 tisíc korun, to je daleko lepší než s Cathay Pacific v drahším spoji za 17 tisíc, co říkáte?

China Eastern Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 13.023,-

akce letenky Bali - Denpasar BaliTo nejlepší z Indonésie aktuálně dostupné z Česka! Pakliže jste ještě včera zvažovali rezervaci akčních letenek do Jakarty z Mnichova od Air China za cca necelých 12 tisíc a stále nemáte objednáno, udělali jste dobře, že jste počkali. Jen tisícovku si totiž nově stačí připlatit a dostaneme se z letiště Praha se zpáteční levnou letenkou na nejoblíbenější indonéský ostrov Bali.

China Eastern ⇆ Indonésie - levné letenky Bali z Prahy (zpáteční) 12.315,-

akce letenky Bali - Denpasar Bali - Indonésie (z Prahy)Přinášíme návod na nezapomenutelnou dovolenou nezaloženou jen na opalování a válení se u moře. S našim tipem i při takovém výletu udržíte svůj rozpočet na uzdě. Top destinace a jedno z nejhezčích míst na planetě - indonéské Bali je díky China Airlines dostupné v akci také z Prahy. Zpáteční letenka na Bali z letiště Praha vychází na 12.315,- kč.

China Eastern ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali (zpáteční) 10.770,- kč

akce letenky Bali - Denpasar Bali - IndonésieNejvyhledávanější ostrov Indonésie za cenu pod jedenáct tisíc korun! Naprostou pecku teď vytasila China Eastern Airlines. Oblíbený ostrov Bali je záruka luxusní dovolené. Proč si jej tedy nedopřát za extra podmínek? Vydejte se z dobře dostupného italského Říma zpáteční linkou do hlavního města ostrova Bali -  za letenky Denpasar Bali nyní zaplatíte pouhých 10.770,- kč.

China Eastern ⇆ Indonésie - levné letenky Bali z Prahy (a zpět) 12.147,-

akce letenky Bali - Denpasar Bali - IndonésiePro jedny turistická továrna, pro druhé nejkrásnější místo na zemi! Zažijte neopakovatelnou atmosféru na ostrově Bali. Indonéský ostrov v Indickém oceánu vás nadchne nejen krásnou přírodou na pobřeží a neopakovatelnou atmosférou, což již tak z ostrova dělá ideální místo k aktivnímu odpočinku a žádané zboží mezi cestovateli napříč celým spektrem populace.