TIP! Scoot - Austrálie - levné letenky Sydney z Berlína (tam a zpět) 18.390,- Kč

TIP! Scoot - Austrálie - levné letenky Sydney z Berlína (tam a zpět) 18.390,- Kč
Rezervace letenky

Sotva, co se včera vyrojily zprávy o otevření hranic Austrálie pro turisty, po dvouleté době covidové, hned se objevily první tarify. Včera jsme si ukázali kterak ulovit levnou zpáteční letenku do Melbourne okolo 18 tisíc. Dnes si řekneme také o akčních letenkách do Sydney s odletem z Berlína za 18.390,- Kč opět se Scoot v hlavní roli.

Dostupnost: Do Sydney můžeme vyrazit z Berlína na palubě singapurské letecké společnosti Scoot, která je dceřinou aerolinkou vyhlášené Singapore Airlines a to v termínech od 2. března do 25. října (kromě června až srpna).

Současné spustila akce na letenky do Austrálie i Singapore Airlines. Ta létá do Sydney i z Prahy a rozdíl? Dosti zásadní - o více než 8 tisíc dražší letenka. Tady najdeme i darumy na červen.

Do Austrálie se odlétá z letiště Berlín Tegel (BER) - Německo a letí se s jedním přestupem v Singapuru (SIN) (ideální čekačka na další spoj cca 3 hodiny). Přílety vedou na letiště Sydney (SYD) Kingsford Smith airport. Zpátky letíme stejně.

Zavazadla v ceně levné letenky: 1 kabinové + 1 odbavené do hmotnosti 30 kg.

Dopravce: Scoot

Tip: Mrkněte také na kompletní přehled levných letenek do Austrálie na rok 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.