TIP! Scoot - Austrálie - levné letenky Melbourne z Berlína (tam a zpět) 17.790,- Kč

TIP! Scoot - Austrálie - levné letenky Melbourne z Berlína (tam a zpět) 17.790,- Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Austrálie po 2 letech otevírá hranice pro turismus. Kdo na situaci zareagoval nejlépe? Je to singapurská letecká společnost Scoot se svou nabídkou zpátečních letenek do Austrálie okolo 18 tisíc. Aerolinky lákají na levné letenky do Melbourne, druhého největšího města Austrálie za 17.790,- Kč při odletu z Berlína.

Dostupnost: Levné lety do Austrálie (Melbourne z Berlína a zpět) od letecké společnost Scoot jsou rozděleny na dvě dekády. Rezervovat se dá obousměrná letenka do Melbourne s odletem od 30. března, 1. a 4. dubna. Na květen máme volných míst daleko více. A poté od 12. září do 27. října 2022.

Austrálie není Itálie. Takový let je dlouhý a je dobré si jej pořádně naplánovat. Když se svěříme do péče aerolinek Scoot, odletíme z letiště Brandenburg v Berlíně (BER) a jenom jednou přestoupíme v Singapuru - Changi airport (SIN). Poté už letíme do Melbourne (MEL) s přistáním na letišti Tullamarine airport - Austrálie.

Dopravce: Scoot

Přeprava zavazadel bez doplatku: 1 ks příruční zdarma

Tip: Aktuální přehled levné letenky do Austrálie na sezónu 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.