TIP! 🇲🇾 Saudia Airlines - Malajsie - letenky Kuala Lumpur z Vídně ↔ 14.490,- Kč

TIP! 🇲🇾 Saudi Arabian Airlines - Malajsie - letenky Kuala Lumpur z Vídně ↔ 14.490,- Kč
Rezervace letenky

Znáte výhledy ze střešních bazénů jenom z obrázků? Nyní takové obzory lze spatřit na vlastní kůži a nemusíte na to hledět jenom do časopisu, nebo na internet. Že to je otázka mnoha desítek tisíc? Když si koupíte zájezd na klíč, ano. Ale nemusí to být pravda. Stačí využít letenku do Kuala Lumpur s odletem z Vídně za 14.490,- Kč od Saudi Airlines.

Saudi Arabian Airlines se přidává k nabídkám Scoot Airlines a Etihad Airways a Turkish Airlines. Ta jaké jediná létá do Kuala Lumpur z Prahy, ale za pořádný balík (17.990,- Kč).

Kdy vyrazit do Malajsie na palubě Saudia Airlines? Jsou to zbytkově termíny na květen, červen a srpen a poté s větší kapacitou míst na září a říjen 2022.

Jak se s tímto tarifem 4* Saudi Arabian Airlines dopravím do Malajsie? Je to odlet z letiště Vídeň (VIE) s přestupem cca 4 hodiny v Jeddah (JED) a příletem na Kuala Lumpur (KUL).

Zavazadla zdarma: 1 palubní + 1 odbavené

TIP: Přehled letenek do Kuala Lumpur

TIP: Přehled letenek do Malajsie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.