TIP! Ryanair - Rumunsko za čtyři stovky - levné letenky Bukurešť z Vídně (tam a zpět) od 396,- Kč

TIP! Ryanair - Rumunsko za čtyři stovky - levné letenky Bukurešť z Vídně (tam a zpět) od 396,- Kč
Rezervace letenky

Jsou tu výhledové možnosti levného letu do Rumunska. Pozornost v první řadě zaměříme na jeho hlavní město. Do Rumunska vyrazíme letecky od čtyř stovek. Zpáteční letenky Bukurešť se prodávají při odletech z Vídně. O chloupek levnější je tady Ryanair, který začíná lety tam i zpět od 396,- Kč. Na paty ji ovšem šlape Wizz Air.

Ani s roustoucí cenou ropy nemusí stát letenka balík peněz. Jen musíte cestovat chytře. Ono zadat si do vyhledávače konkrétní datum letu neposkytuje úplně nejvější komfort a nabídku letů. Daleko lepší je vybírat z kalendáře. Tohle pravidlo platí také u nízkonákladové letenky do Bukurešti s odlety z Vídně od Ryanair.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky Bukurešť z Vídně lze vybírat u Ryanair z období na 11. březen až říjen 2022 a poté netypicky ještě na leden 2023.

Lety se zahajují na letišti Vídeň (VIE) a končí na Bukurešť (OTP) Otopeni airport - Rumunsko. Jedno zavazadlo je v ceně.

Tip: Přikládáme odkaz i na kalendář Vídeň - Bukurešť a zpět od Wizz Air. Tyto levné letenky startují na 428,- Kč.

Tip 2: Celé portfolio nabídek nízkonákladových letů do států na Balkánském poloostrově vybízí kromě Bukurešti i k výhodným letům do města Suceava, Tirgu Mures a nebo Kluže. Přehled najdete na stránce levné letenky Rumunsko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.