TIP! Ryanair - Rumunsko - levné letenky Bukurešť z Vídně (zpáteční) 666,- Kč

TIP! Ryanair - Rumunsko - levné letenky Bukurešť z Vídně (zpáteční) 666,- Kč
Rezervace letenky

Ptáte se nás na možnosti rezervace levné letenky do Rumunska a kam vedou lowcosty. Zde je odpoěď. Nízkonákladově se létá do měst Cluž, Suceava a hlavní město Bukurešť. My si vzali pod drobnohled letenky do Bukurešti. Nejlevněji poletíme z Vídně. S Ryanair od magických 666,- kč a s Wizz Air od 799,- Kč. Létá se i z Prahy.

Ryanair - levné letenky Bukurešť s odletem z Vídně od 666,- Kč s cestovním obdobím 16. září 2021 až 31. červenec 2022. Nejlevnější lety Bukurešť vychází na konec září až konec prosince, samozřejmě při aktuální rezervaci levné letenky.

Wizz Air - levné letenky Bukurešť s odletem z Vídně od 799,- Kč s cestovním obdobím 17. září 2021 až 8. srpen 2022. Tady je hromada nejlevnějších letenek do Rumunska od října 2021 do konce ledna příštího roku.

Wizz Air - tato lowcostová aerolinka nabízí dokonce také letenky do Bukurešti s odlety z Prahy v ceně od 2.247,- Kč v období zbytku září až do konce října letošního roku.

Přehled všech zajimavých tipů na rezervaci levné letenky do Rumunska najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.