TIP! Ryanair ✈ Rumunsko - Sedmihradsko - akční letenky Sibiu z Vídně ↔ od 473 Kč

TIP! Ryanair ✈ Rumunsko - Sedmihradsko - akční letenky Sibiu z Vídně ↔ od 473 Kč
Rezervace letenky

Mít na cestování malý rozpočet zdaleka neznamená povinnost trávit dovolenou v České republice. Ono to mnohdy vychází na podstatně více peněz, než zahraniční trip letadlem. Jako příklad tu dnes máme nejlevnější letenku do Rumunska, která nyní stojí nejméně ze všech tarifů. Inspirujte se letenkou do Sibiu z Vídně a zpět za 473 Kč.

Kdy letět do Rumunska do pětistovky?

Nevíte jak postupovat při výběru nejlevnější letenky do Sibiu? Hned pod titulkem si rozklikněte kalendář volných míst s cestovním obdobím a narazíte na volná místa od 9. října 2022 do 24. března 2023. Absolutně nejlevněji si zarezervujeme termín na říjen a hlavně na listopad.

Jak se dostanu do Sedmihradska?

Do Rumunska se dopravím lowcost letem dopravní společnosti Ryanair se startem z Vídně - letiště Schwechat (VIE) a příletem na letiště Sibiu (SBZ) Sibiu airport - Rumunsko. Doba letu nám zabere jenom hodinku a půl.

Doprava zavazadel do Sibiu

Zapamatujte si jednoduché pravidlo. Na palubě aerolinek Ryanair máme zdarma k letenkám vždy přepravu jednoho palubního zavazadla do rozměrů 40 cm x 20 cm x 25 cm. Tato taška musí být umístěna pod sedadlem před námi. Další lze výhodně dokoupit v rámci služby "priority boarding".

Náš tip

Lety do Sibiu patří mezi nově spuštěné nízkonákladové linky v roce 2022. Momemtálně se cena letenek do Sedmihradska dostala na úroveň, která tady ještě nebyla. Z 600 dostupných akčních letenek je nyní tato absolutně nejlevnější. Za pětistovku si toho dnes už moc nekoupíte, tak toho využijte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.