TIP! 🇲🇹 Ryanair - levné letenky na Maltu z Bratislavy na jaro a léto ↔ od 1.044,- Kč

TIP! 🇲🇹 Ryanair - levné letenky na Maltu z Bratislavy ↔ od 1.044,- Kč
Rezervace letenky

Jeden z nejrozmanitějších a nejpestřejších dovolených, které vám můžeme doporučit, bude určitě zahrnovat i ostrovní Maltu. Perla samého srdce Středomoří je na dosah možná blíže, než byste uvážili. Základní kámen je cestovat bez cestovky, ušetřit můžeme opravdu hodně. Nyní je na řadě tip na letenky na Maltu s odletem z Bratislavy od 1.044,- Kč.

Proč zrovna letenky na Maltu s odletem ze slovenské Bratislavy? Nyní je to nejdostupnější varianta (nejlevnější) vůbec. Tyto lowcost spoje ze Slovenska provozuje aerolinka Ryanair.

Dostupnost: Levné letenky Bratislava - Malta a zpět se dají objednávat na období mezi 12. květnem až 24. březnem 2023. Doporučení redakce: bookujte termín na květen až září.

Odkud odletím a kam příletím? Ryanair startuje své letadla z letiště

TIP: Chcete i další alternativy? Na Maltu se létá s Ryanairem také Vídně, Vratislavy a Krakova. Wizz Air tam létá z Katovic. Pak tu je ještě Air Malta, která létá na Maltu z Prahy, Vídně, Berlína a Mnichova. Celkem to je 10 leteckých linek. Info na stránce levné letenky Malta.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.