TIP! 🇲🇹 Ryanair - Jarní Malta - levné letenky Luqa Malta z Katovic (zpáteční) od 1.264

TIP! Ryanair - Jarní Malta - levné letenky Luqa Malta z Katovic od 1.264
Rezervace letenky

Patří Malta na seznam vašich vysněných destinací? Parádní počasí po celý rok, top ubytování, mnoho zajímavých míst k vidění, hodně způsobů vyžití, nádherné pláže, pulzující noci plné známých Dj´s. To je jen stručný přehled lákadel, proč se tam vydat. Mrkněte na alternativní spoj na Maltu s odletem Katovic, začínáme na příjemných 1.264,- Kč.

Okusili jste výhody individuálního cestování? Možná vám to příjde jako malý zázrak. Ostrovní Malta je navštěvována celoročně. Tady vás budeme lákat na období na konci jara a začátku léta, kdy už frčí hlavní letní turistická sezóna.

Objednejte si zpáteční levné letenky na Maltu s odletem polských Katovic s cenou pod třináct stovek. To je příjemný základ pro dovolenou, která vám nevyprázdní kapsy.

Dostupnost: Nízkonákladové lety na Maltu z Katovic jsou vypravovány maďarskou Wizz Air. Cestovní obdob 23. duben až 18. březen 2023. Oproti ostatním destinacím je atraktivní cena na datumy po celý rok. To samozřejmě platí v danou chvíli, proto s rezervací neotálejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.